Son Dakika Haberleri: Ünlü iş adamı hakkında şoke eden iddia: Kediciklerin kiminle turnikeye gireceğini belirlemiş

Ünlü iş adamı hakkında şoke eden iddia: Kediciklerin kiminle turnikeye gireceğini belirlemiş

5 ay önce

Adnan Oktar Suç Örgütü'ne yönelik soruşturma kapsamında hazırlanan iddianamede, örgüt üyesi olan ünlü gömlek markası sahibi M.A.Ü.'nün kadınların turnikeye gireceği erkekleri belirlediği ifade edildi.

Adnan Oktar Suç Örgütü'ne yönelik soruşturma kapsamında hazırlanan iddianamede dijital materyallerden elde edilen bir notta örgüt üyesi olan ünlü gömlek markası sahibi M.A.Ü. 'ye miras kaldığı, batmak üzere olduğu ve mirasla ilgili tedbir alınması gerektiğinin yazdığı yer aldı.

Dijital materyallerin incelemesinde şüpheli Nurşah Aksoy'dan elde edilen flash bellekte örgüt üyesi erkekler hakkında bilgilerin yazıldığı tespit edildi. ünlü gömlek sahibi olan örgütün "emniyet imamı" M.A.Ü. de o isimler arasında yer alıyor.

"DEŞİFRE OLMADI"

Milliyet'ten Elif Altın'ın haberine göre notta M.A.Ü. için, "Kendisine miras kalmıştı. Ama detayları bilmiyoruz. Anladığım kadarıyla batmak üzereler. Mirasla ilgili tedbir almak gerekebilir" denildi. Savcı iş adamının 1989'dan beri örgütte yer aldığını belirterek şu ifadelere yer verdi:

"Kızların turnikeye (cinsel ilişkiye)gireceği erkekleri belirlediği, örgütün emniyet ve yargıdaki bağlantılarını sağlayarak hukuk birimi ile koordineli çalıştığı, bu kapsamda Ataköy Marina'da bağlı teknede birçok hakim ve savcıyı ağırladığı, örgütteki görevi gereği siyasi kişiliklerle ve polis teşkilatından tanıdıkları vasıtasıyla örgüte yarar sağladığı, genelde örgütten uzakta olduğu, örgütle bağlantısı deşifre edilmeden örgütteki birçok kişi dahi bilmeden gizli faaliyetlerde bulunduğu anlaşılmıştır."

İddianamede itirafçı şüpheli Yıldız Arık ise, "2017 başında, bir gün ben Adnan Oktar'ın Kandilli'de kaldığı evde bulunduğum sırada bir olay öğrendim. Örgüt elemanı Demet Görünür'ün FETÖ soruşturmasında ByLock kullanıcısı olduğu iddiasıyla gözaltına alındığını öğrendim. Bunun üzerine Adnan Oktar bu konuyla ilgili 'Demet abladır, oraya yakışır' tarzında kendince espriler yapıp güldü. Ben bu kadar önemli bir konuda espri yaptığı için çok şaşırdım ama Adnan Oktar bunu hiç garipsemedi. Konunun diğer üyeler tarafından duyulmaması için örgüt içinde konuşulmasını yasakladı. Bildiğim kadarıyla akıbetini öğrenmek için bir avukat gönderdi. Sonra adli kontrolle serbest bırakıldığını söylendi" dedi.

Ünlü iş adamı hakkında şoke eden iddia: Kediciklerin kiminle turnikeye gireceğini belirlemiş
Haber Yayın Tarihi: 17.07.2019 09:42 Ünlü yapımcının "Rol almak için benimle birlikte oldular" iddiasına Charlize Theron'dan sert tepki
Aracına binen genç kızı ormana götürüp tecavüz eden taksiciye 27 yıl hapis Türkiye'ye dönüş hazırlığı yapan Cem Uzan'dan yeni iddia: En gizli FETÖ'cü Ahmet Necdet Sezer'dir