Kan donduran görüntü! Kucağına aldığı kediyi yerden yere vuran kişi kamerada - Son Dakika

Kan donduran görüntü! Kucağına aldığı kediyi yerden yere vuran kişi kamerada

29 gün önce

İstanbul Küçükçekmece'de bir sitenin bahçesinde kucağına aldığı kediyi yerden yere vuran şüpheli, ekiplerin başarılı operasyonuyla kısa sürede yakalandı.

Küçükçekmece'deki bir sitenin bahçesinde kucağına aldığı kediyi sevdikten sonra yere vuran ve tekmeleyen şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Kediyi yere vurma anları ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Olay, pazartesi günü Küçükçekmece'de bulunan bir sitenin bahçesinde yaşandı. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Ufuk B.(32) kediyi kucağına alıp bir süre seviyor, ardından kediyi yere vuruyor ve tekmeliyor.

YAKALANARAK GÖZALTINA ALINDI

Görüntülerin ortaya çıkmasının hemen ardından çalışma başlatan Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Ufuk B.'yi dün akşam saatlerinde evinde yakalayarak gözaltına aldı.

SUÇ MAKİNESİ ÇIKTI

Gözaltına alınan Ufuk B.'nin uyuşturucu madde kullanma, hırsızlık ve trafikte güvenliği tehlikeye düşürme suçlarından kaydı olduğu öğrenildi. Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemleri tamamlanan Ufuk B. mala zarar verme suçundan adliyeye sevk edildi.

SERBEST BIRAKILDI

Emniyetteki işlemlerinin ardından "Mala zarar verme" suçundan Küçükçekmece Adliyesi'ne sevk edilen Ufuk B, savcılık ifadesinin ardından idari para cezasıyla serbest kaldı.

Kan donduran görüntü! Kucağına aldığı kediyi yerden yere vuran kişi kamerada
Haber Yayın Tarihi: 29.01.2020 11:48 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Son Dakika

Arkadaşlarının yanından "Tuvalete gidiyorum" diye ayrılan genç kız, kayalıklardan düşerek öldü
Türk ve Rus heyetlerinin görüşmesinin ardından Dışişleri Bakanlığı'ndan İdlib açıklaması yapıldı "TSK, İdlib'de Rus uçaklarına ateş etti" iddiası yalanlandı