Kenan Doğulu, Beren Saat ile ayrıldıkları yönündeki haberleri yalanladı - Son Dakika

Kenan Doğulu, Beren Saat ile ayrıldıkları yönündeki haberleri yalanladı

5 gün önce

Dün akşam Etiler'de görüntülenen şarkıcı Kenan Doğulu, Beren Saat ile yine ayrıldıkları yönündeki haberleri yalanlayarak "Çıkan haberleri gülerek takip ediyoruz" dedi.

2014 yılında yurt dışında nikah masasına oturan Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin, evliliklerinde çıkan krizi aştıktan kısa bir süre sonra yeniden ayrılık kararı aldığı söylendi. Evliliği hakkında sorulara aylardır sessiz kalan Kenan Doğulu ise dün akşam sessizliğini bozdu.

"AYRILIK YOK"

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, dün akşam Etiler'de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Bir hayli keyifli olan Kenan Doğulu, eşi Beren Saat ile hakkında çıkan ayrılık iddialarına son noktayı koydu. Uçankuş'a konuşan Doğulu, "Biz valla çıkan haberleri gülerek takip ediyoruz. Öyle bir şey yok arkadaşlar. Olursa zaten haberiniz olur" dedi.

EVLİLİKLERİNE İKİNCİ ŞANSI VERDİLER

Geçtiğimiz sene evliliklerinde 8 ay sorun yaşayan ve hiç birlikte görüntülenmeyen Kenan Doğulu ve Beren Saat'in boşanacakları iddia edildi. Haklarında ihanet haberleri dahi çıkan çift ise kimseye aldırış etmeden evliliklerine ikinci bir şans verdi. Çift, ilk kez geçtiğimiz Kasım ayında sarmaş dolaş görüntülenmişti.

BİRBİRLERİNE İHANET ETTİKLERİ İDDİA EDİLMİŞTİ

Evliliği hakkında aylarca sessiz kalan Beren Saat'in Fransız DJ Maga ile aşk yaşadığı iddia edildi. Maga ile samimi şekilde görüntülendiğini kabul eden Beren Saat'in DJ ile arkadaş olduğu ortaya çıktı. Öte yandan Kenan Doğulu'nun da oyuncu Aslı İşler ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Kenan Doğulu, Beren Saat ile ayrıldıkları yönündeki haberleri yalanladı
Boşanacakları konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu, samimi şekilde görüntülendi

Beren Saat ve Kenan Doğulu çelenkle boşanmıyoruz sinyali verdi

Boşanacakları konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu barıştı

Beren Saat ve aşk yaşadığı söylenen DJ Maga'nın samimi görüntüleri ortaya çıktı

Kenan Doğulu ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Aslı İşler'den ilk açıklama

Haber Yayın Tarihi: 14.02.2020 09:34 

YORUMLAR (4)


Son Dakika

Nikah memurundan 140 bin TL'lik vurgun! Kendini "Benden önce de yapılıyordu" diyerek savundu
Çocuğunun annesini 25 bıçak darbesiyle öldüren adamın savunması: Kendimi savundum Bige Önal, 5 yıldır aşk yaşadığı Aras Bulut İynemli ile evliliği düşünmediklerini söyledi Seda Sayan, konserinde giydiği iç çamaşırsız elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti