Son Dakika Haberleri: Kılıçdaroğlu ve Akşener Bu Akşam Bir Araya Gelecek

Kılıçdaroğlu ve Akşener Bu Akşam Bir Araya Gelecek

12 ay önce

Kılıçdaroğlu ve Akşener bu akşam bir araya gelecek İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın: "Aramızda olan bir takım pürüzlerle ilgili bir takım görüşme yaptık.

Kılıçdaroğlu ve Akşener Bu Akşam Bir Araya Gelecek, System.String[]

Kılıçdaroğlu ve Akşener bu akşam bir araya gelecek

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın:

"Aramızda olan bir takım pürüzlerle ilgili bir takım görüşme yaptık. Akşam da Genel Başkanımız gelip Sayın Kılıçdaroğlu ile görüşecek"


ANKARA - İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener'in bu akşam CHP Genel Merkezi'nde bir araya geleceğini söyledi.

İYİ Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı ve Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, devam eden ittifak görüşmeleri çerçevesinde CHP Genel Merkezi'ni ziyaret etti. Koray Aydın, görüşmenin ardından CHP Genel Merkezi'nden ayrılırken basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Aramızda olan bir takım pürüzlerle ilgili bir takım görüşme yaptık. Akşam da Genel Başkanımız gelip Sayın Kılıçdaroğlu ile görüşecek. Biz bir ön görüşme yaptık, genel başkanlar zaten görüşecek. Saati belli değil" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu ve Akşener Bu Akşam Bir Araya Gelecek

Haber Yayın Tarihi: 12.12.2018 04:28 Kaynak: İHAAracına binen genç kızı ormana götürüp tecavüz eden taksiciye 27 yıl hapis
Türkiye'ye dönüş hazırlığı yapan Cem Uzan'dan yeni iddia: En gizli FETÖ'cü Ahmet Necdet Sezer'dir Konutta KDV ve tapu harcı indirimleri 31 Aralık'ta sona erecek