Kirli işbirliği bir kez daha gün yüzüne çıktı! Mossad ajanı ile terörist Mazlum Kobani aynı karede - Son Dakika

Kirli işbirliği bir kez daha gün yüzüne çıktı! Mossad ajanı ile terörist Mazlum Kobani aynı karede

11.12.2019 19:08

İsrail ile terör örgütü YPG/PKK arasındaki kirli ilişki bir kez daha deşifre edildi. Mossad Ajanı Bernard Henri Levy ile ABD'nin "General Mazlum" diyerek meşrulaştırmaya çalıştığı terör örgütü YPG/PKK elebaşı "Mazlum Kobani" kod adlı Ferhat Abdi Şahin aynı karede görüntülendi.

İsrail'in terör örgütü YPG/ PKK ile kirli işbirliği bir kez daha deşifre edildi. Ortadoğu'yu ateş çemberine sokmak için Barzani'ye gayrimeşru bağımsızlık referandumu yapmasına destek olan Mossad Ajanı Bernard Henri Levy, YPG/PKK'lı eli kanlı terörist Ferhat Abdi Şahin ile görüntülendi.

TERÖRİSTE METHİYELER DİZDİ

Levy, Türkiye'nin kırmızı bültenle aradığı teröristle olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Kirli işbirliği, yeniden gün yüzüne çıktı. Mossad Ajanı, eli kanlı terörist Ferhat Abdi Şahin'e ise methiyeler dizdi. "Efsanevi general" diye yazarak bir skandala imza attı.

"NE YAPTIYSAM İSRAİL İÇİN YAPTIM"

Daha önce Kuzey Irak'ta ortaya çıkan Mossad Ajanı Henri Levy, sözde referandumun düzenlenmesinde başrolde yer aldı. "Ne yaptırsam İsrail için yaptım" diyerek hukuksuz referandumun diğer ülkeler tarafından onaylanması için Avrupa'da çalışmalar yürüttü.

Kirli işbirliği bir kez daha gün yüzüne çıktı! Mossad ajanı ile terörist Mazlum Kobani aynı karede

Son Dakika Dünya Kirli işbirliği bir kez daha gün yüzüne çıktı! Mossad ajanı ile terörist Mazlum Kobani aynı karede - Son Dakika Dünya


Son Dakika

Mesut Özil, G.Saray derbisine yetişecek mi? Erol Bulut taraftarın merakla beklediği soruyu yanıtladı Arıza dizisine bomba transfer! Nursel Köse kadroya dahil oldu G.Saray'ın eski yengesi Yolanthe Cabau bikinili cesur pozuyla göz kamaştırdı Tapu müdürlüğünde dönen 'rüşvet' çarkına düzenlenen operasyonda 25 kişi tutuklandı Ünlü spiker Hülya Hökenek, canlı yayında zamlara isyan etti: Bu fiyatlar gerçek mi? ABD, Türkiye ile Yunanistan arasındaki istikşafi görüşmelerin yeniden başlamasından memnun Siyah mayosuyla poz veren 66'lık model yıllara teslim olmadığını kanıtladı FETÖ'cü Enes Kanter'in Rockefeller'ın torunu Ariana ile ilişki yaşadığı ortaya çıktı