Son Dakika Haberleri: Kitap Akdeniz'e Yelken Açıyor

Kitap Akdeniz'e Yelken Açıyor

8 yıl önce

Antalya Kitap Fuarı 16 Şubat 2012 Perşembe günü Cam Piramit'te kapılarını ziyaretçilere açtı

Kitap Akdeniz'e Yelken Açıyor, System.String[]

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ve Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği'nin katkılarıyla düzenlenen Antalya Kitap Fuarı 16 Şubat Perşembe günü kapılarını ziyaretçilere açtı. İlk kez düzenlenen Antalya Kitap Fuarı ilk gün 10 bin okur ziyaret etti.


Antalya Kitap Fuarı, Cam Piramit, Sakıp Sabancı Fuar ve Kongre Merkezi'nde 19 Şubat Pazar 2012 tarihine kadar devam edecek.


75 yayınevinin katıldığı fuarda söyleşi, panel, şiir dinletisi gibi 20 etkinlik ve imza günlerinde 200 yazar okurlarla buluşacak.


Antalya Kitap Fuarı dört gün süresince "Okur ve Yazar Buluşmaları" kapsamında Doğan Hızlan, İlber Ortaylı, Murathan Mungan, Ayşe Kulin, Aydın Boysan, Gülten Dayıoğlu, Şükrü Erbaş, Muzaffer İzgü, Deniz Kavukçuoğlu, Zeynep Oral, Mine Söğüt, Hakan Günday, Bejan Matur, Nihat Genç, Mine Kırıkkanat, İsmet Bertan, Cüneyt Ülsever, Sevgi Özel, Mavisel Yener, Uykusuz Dergisi Çizerleri ve Penguen Dergisi Çizerleri kitapseverlerle buluşacak.


Antalya Kitap Fuarı 16-18 Şubat tarihleri arasında 10.00-20.30, son gün 19 Şubat 2012 Pazar ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Fuar girişi ücretsizdir.

Haber Yayın Tarihi: 18.02.2012 09:16 Kaynak: BültenlerCumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron'a Libya tepkisi: Sen niye bunun üzerinde bu kadar duruyorsun?
Kültür ve Turizm Bakanlığı Türkiye'nin tanıtımı için Real Madrid'e sponsor olacak Zina nedeniyle değnek cezasına çarptırılan genç infazda bayıldı, ancak ceza tamamlandı