Kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan mahkumun kafasını klozetin içine koyup sifonu çektiler - Son Dakika

Kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan mahkumun kafasını klozetin içine koyup sifonu çektiler

6 gün önce

İngiltere'nin başkenti Londra'da bir cezaevinde mahkumlar, iki arkadaşıyla birlikte küçük bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan 21 yaşındaki mahkuma işkence ettikten sonra kafasını klozetin içine koyup sifonu çektiler. O anlara ait görüntüler cep telefonu kamerasına yansıdı.

Londra'da bir cezaevinde mahkumların, küçük kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan 21 yaşındaki bir mahkumu işkence yaptıktan sonra kafasını klozetin içine koyup sifonu çektikleri anlara ait görüntüler ortaya çıktı.

KAFASINI KLOZETİN İÇİNE KOYDUKTAN SONRA SİFONU ÇEKTİLER

Görüntülerde diğer mahkumlar, tecavüzcüyü kamçı ile dövüp elbiselerini çıkarmasını istiyorlar. Elbiselerini çıkaran mahkum diğer mahkumlar tarafından çıplak bir şekilde tuvalete doğru sürükleniyor. Mahkumlardan bir tanesi, cinsel istismarda bulunan mahkumun kafasını klozetin içine koyduktan sonra sifonu çekti. Tecavüzcü, "Yeter artık" diye diğer mahkumlara yalvardı. Tecavüzcü, iki arkadaşı ile Londra'da bir dairede küçük bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu gerekçesi ile tutuklu bulunuyor.

BAZI SOSYAL MEDYA KULLANICILARI MAHKUMLARA DESTEK VERDİ

Görüntülerin yayınlanması üzerine Adalet Bakanlığı soruşturma başlattı. Sosyal medyada yayınlanan görüntüler hakkında bazı kullanıcılar işkenceci mahkumlara destek verdi.

Kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan mahkumun kafasını klozetin içine koyup sifonu çektiler
Haber Yayın Tarihi: 13.02.2020 06:23 Son Dakika

Dövülerek hastanelik edilen sosyal medya fenomeni Şehmuz Özdemir yaşamını yitirdi
Balotelli'nin 18 yaşından küçük bir kızla birlikte olduğu ortaya çıktı Son dakika: Almanya'nın Hanau kentinde iki silahlı saldırıda 11 kişi yaşamını yitirdi Suriye'de tehlikeli gerginlik! ABD zırhlı aracı, Ruslara ait zırhlı aracın önüne kırdı