Kızılay'dan evi yanan aileye yardım - Son Dakika

Kızılay'dan evi yanan aileye yardım

2 ay önce

Türk Kızılayı Siirt Şubesince evi yanan Güneş ailesine yardım yapıldı.

Kızılay'dan evi yanan aileye yardım, System.String[]

Türk Kızılayı Siirt Şubesince evi yanan Güneş ailesine yardım yapıldı.

Türk Kızılay Siirt Şubesi Başkanı Nihat Altunç ve Kızılay gönüllülerince, Algül mahallesinde 2 ay önce evi yanan 6 kişilik aileye yapılan çalışmalarının ardından halı, battaniye ve gıda malzemesi teslim edildi.

Kızılay'ın zor günde her zaman vatandaşa kol kanat gerdiğini belirten Altunç, 2 ay önce çıkan yangında eşyaları kullanılamaz hale gelen aileye sahip çıktıklarını söyledi.

Altunç, ailenin tüm fertlerine yetecek kadar battaniye temin ettiklerini belirterek, "Aileye gıda ve giyim yardımı yaptık. Kızılay Genel Merkezden gönderilen katalitik soba, halı, battaniye, gıda ve eşya yardımı aileye teslim ettik. İmkanlar dahilinde yardımlarımız sürecektir." dedi.

Emin Güneş de yardımlardan dolayı Kızılay yetkililerine teşekkür ederek, "Yangında ev eşyaları ve elbiselerimiz yandı. Kızılay ilk gün yanımızda durarak desteklerini esirgemedi. Bugün de yapılan yardımlardan dolayı emeği geçen Siirt Kızılay başta olmak üzere hayırsever kamu kurumlarına ve vatandaşlara teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Haber Yayın Tarihi: 06.12.2019 05:04 Kaynak: AASon Dakika

Prof. Dr. Feyzi Bingöl, Elazığ depremini günler öncesinden tahmin etti
Elazığ'daki depremden yürek burkan görüntü! Çocuklarını korumak için kendisini siper etti Deprem uzmanı Prof. Dr. Naci Görür: Doğu Anadolu fay hattı uyanmaya başladı

Son Dakika Haberleri