Koca pirzolayı şapur şupur yediği anları paylaşan Nusret Gökçe'ye tepki yağdı - Son Dakika

Koca pirzolayı şapur şupur yediği anları paylaşan Nusret Gökçe'ye tepki yağdı

15.01.2021 10:57

Sosyal medya hesabından yaptığı şovlarla adından söz ettiren sosyete kasabı Nusret, son paylaşımında baltayı taşa vurdu.

Vatandaşların koronavirüs salgınından dolayı ekonomik olarak zor bir dönemden geçtiği bu süreçte koca pirzolayı eline alıp yiyen Nusret Gökçe, bu anları da sosyal medyadan paylaştı.

BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

Birçok kullanıcı Nusret'in videosunun altına "Ülke gündeminden ne kadar da uzaksın", "Millet evine ekmek alamazken bu nasıl şov", "Gösteriş yapmaktan vazgeç artık, yiyen var yiyemeyen var", "Yaradan sormaz mı sen yerken biz aç aç izliyoruz" şeklinde yorumlar yapıldı.

Koca pirzolayı şapur şupur yediği anları paylaşan Nusret Gökçe'ye tepki yağdı

MANDA FOTOĞRAFI DA ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTULMUŞTU

Nusret Gökçe daha önce de sağılmak için getirilen mandaların içinde verdiği poz yüzünden eleştirilmişti. O anları milyonlarca takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından "Çok önemli toplantı" notuyla paylaşan Gökçe için Twitter'da tepki gösterilen paylaşımlar yapılmıştı. Gazeteci Cem Seymen, Nusret'in mandaların içinde verdiği pozuna "Hayatımda gördüğüm en ahlaksız, en acımasız, en iğrenç fotoğraflardan biri. Endüstriyel üretimin köle yaptığı tüm canlıların efendisi olduğunu zanneden insanoğlunun kibirli ve bir o kadar küçük düşürücü fotoğrafı. Yaşamı, tabiatı, yaradanı, her türlü değeri ayaklar altına alıyor" demişti.

Koca pirzolayı şapur şupur yediği anları paylaşan Nusret Gökçe'ye tepki yağdı

Son Dakika Magazin Koca pirzolayı şapur şupur yediği anları paylaşan Nusret Gökçe'ye tepki yağdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (36)
  • dostlarm: Arkadaşlar. sınıfsal bir Dünyadayız. Sizin nefretle bakıp ayıpladığınız şeyler diğer insanlar için normal. sınıflara ayrıldık. 1. 2. 3. 4. ve 5. 1.sınıftakiler böyle para içerisinde yüzen hayattaki bir çok zevki tatmış kişiler. onlar için artık her şey normal. 5.sınıftakiler ise malesef ama malesef çaresizlikten ,yetememekten, tüm çabalarına rağmen parasızlıktan intihar eden kardeşlerimiz. bu uçurum çok zor kapanır artık. geçmiş olsun ! Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Okan Bayülgen 4 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak Öğretmen kadın ve ailesi gürültü yaptıkları gerekçesiyle komşularının muştalı saldırısına uğradı Malaga, Nordin Amrabat transferindeki anlaşmaya uymadığı gerekçesiyle Galatasaray'a 500 bin euro ödeyecek Kademeli normalleşme öncesi kritik Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı başladı Karşıt grupların birbirine girdiği Erivan semalarında savaş jetleri uçmaya başladı Son Dakika! Aliyev'den Ermenistan'daki darbe girişimiyle ilgili ilk yorum: Hiç bu kadar acınacak bir durumda olmamışlardı Benzin içme bağımlılığı olan genç kadın, ölümle burun buruna yaşıyor Son Dakika! Ermenistan'daki darbe girişimine ilişkin Türkiye'den ilk açıklama: Nerede olursa olsun darbeye karşıyız