Kongrelere tepki gösteren vatandaş, AK Parti'yi duyunca savunmaya geçti: Onlar ne yapıyorsa doğrudur - Son Dakika

Kongrelere tepki gösteren vatandaş, AK Parti'yi duyunca savunmaya geçti: Onlar ne yapıyorsa doğrudur

01.03.2021 09:38

Sokakta mikrofon uzatılan bir teyzenin sözleri, röportaja damga vurdu. Salgın döneminde kongre yapılmasını eleştiren kadın, "Kongreleri AK Parti yapıyor" karşılığını alınca bir anda söylemini değiştirdi.

Yapılan bir sokak röportajında mikrofon uzatılan vatandaşlardan birinin söyledikleri damga vurdu. Koronavirüs salgınına rağmen partilerin kongre yapmasını eleştiren vatandaş "Hastalık dolayısıyla Kongre yapılmamalı, AK Parti ne diyorsa haklı" ifadelerini kullandı.

"NE YAPIYORSA DOĞRUDUR"

Bu sözlerden sonra mikrofonu uzatan muhabirin, "AKP yapıyor kongreyi" uyarısında bulundu. Bu uyarıdan sonra kongre yapılmasını yanlış bulduğunu ifade eden vatandaşın bir anda çark ederek "AKP mi yapıyor? AK Parti, o ne yapıyorsa doğrudur o zaman" demesi dikkat çekti.

Kongrelere tepki gösteren vatandaş, AK Parti'yi duyunca savunmaya geçti: Onlar ne yapıyorsa doğrudur

Son Dakika Güncel Kongrelere tepki gösteren vatandaş, AK Parti'yi duyunca savunmaya geçti: Onlar ne yapıyorsa doğrudur - Son Dakika


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Limanda yarı çıplak bekleyen genç ekipleri harekete geçti Limanda yarı çıplak bekleyen genç ekipleri harekete geçti Kahramanmaraş'ta bazı vatandaşlar TOKİ'nin yanlış mesajıyla kısa süreliğine ev sahibi oldu Kahramanmaraş'ta bazı vatandaşlar TOKİ'nin yanlış mesajıyla kısa süreliğine ev sahibi oldu Liverpool'da kiralık olarak forma giyen Ozan Kabak'ın geleceği belli oldu Liverpool'da kiralık olarak forma giyen Ozan Kabak'ın geleceği belli oldu Ünlü ekonomist İslam Memiş tarih verdi: Altın 600 lirayı görebilir Ünlü ekonomist İslam Memiş tarih verdi: Altın 600 lirayı görebilir Usta oyuncu Itır Esen, Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna dahil oldu Usta oyuncu Itır Esen, Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna dahil oldu İmzaların atılmasına ramak kaldı! Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün yüzde 51'i satılıyor İmzaların atılmasına ramak kaldı! Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün yüzde 51'i satılıyor Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'dan kafa karıştıran hamle! Tüm fotoğrafları sildi Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'dan kafa karıştıran hamle! Tüm fotoğrafları sildi Bu kadarına da pes! Evi ve arabası var ama hala dileniyor Bu kadarına da pes! Evi ve arabası var ama hala dileniyor