Konuşma yaparken fenalaşan Beşar Esed kürsüden inmek zorunda kaldı - Son Dakika

Konuşma yaparken fenalaşan Beşar Esed kürsüden inmek zorunda kaldı

Suriye'de binlerce insanın ölümünden sorumlu olan Beşar Esed, dün Meclis'te konuşma yaptığı sırada fenalaştı. Konuşmasını yarıda kesen Esed, daha sonra geri döndü.

Son 10 yılda Suriye'de binlerce insanın ölümünden sorumlu olan ve ülkeyi adeta yerle bir eden Esed, dün Meclis'te konuşma yaptığı sırada fenalaştı.

BİR SÜRE SONRA DÖNDÜ

Esed, salondan ayrılıp bir süre dinlendikten sonra dönerek konuşmasına devam etti. O sırada salonda bulunanlar ise Esed'i alkışladı. Yapılan açıklamada ise tansiyonunun düştüğü belirtildi.

Konuşma yaparken fenalaşan Beşar Esed kürsüden inmek zorunda kaldı

Haber Yayın Tarihi: 13.08.2020 07:55

Son Dakika Dünya Konuşma yaparken fenalaşan Beşar Esed kürsüden inmek zorunda kaldı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (48)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İBB'nin Twitter hesabı Ronaldo'nun montaj yapılmış fotoğrafını paylaştı İstanbul'daki sel kabusunu en iyi anlatan video! Araç bir anda sürüklenmeye başladı Son Dakika! TBMM Başkanı Şentop: Kasten adam öldürme ve cinsel suçlarda idam cezası düşünülebilir Polonya'da saldırgan öğrenci ders esnasında 3 kız öğrenciyi bıçakladı Kapadokya'da pes dedirten görüntü: Kayalar oyuldu, 'butik otel' olarak satışa sunuldu Uzmanlardan temassız kart dolandırıcılığı konusunda vatandaşa çok önemli uyarı İstanbul'daki dolu yağışından çarpıcı görüntüler Hırsızlıktan korkup yanlarına aldıkları para ve altını, kapkaççıya kaptırdılar