Konyaspor, Antalya Kampını Hazırlık Maçlarıyla Değerlendirecek - Son Dakika

Konyaspor, Antalya Kampını Hazırlık Maçlarıyla Değerlendirecek

11 yıl önce

2010 Dünya Kupası Avrupa Grup Eleme Maçlarında Türkiye'nin İspanya ile Deplasmanda Oynayacağı Milli Maç Nedeniyle Lige Verilen Arayı Antalya'da Kamp Yaparak Değerlendiren Konyaspor, Türkcell Süper Lig Takımlarından Eskişehirspor ile İlk Hazırlık Maçını Yapacak. Yeşil - Beyazlılar Kamp Boyunca İki Özel Maç Yapacak.

Konyaspor, Antalya Kampını Hazırlık Maçlarıyla Değerlendirecek, System.String[]

2010 Dünya Kupası Avrupa Grup Eleme maçlarında Türkiye'nin İspanya ile deplasmanda oynayacağı milli maç nedeniyle lige verilen arayı Antalya'da kamp yaparak değerlendiren Konyaspor, Türkcell Süper Lig takımlarından Eskişehirspor ile ilk hazırlık maçını yapacak. Yeşil - beyazlılar kamp boyunca iki özel maç yapacak.


Geçtiğimiz çarşamba günü Antalya'da toplanan Yeşil - beyazlılar, çalışmalarını Belek'te sürdürüyor. Antalya kampında bulunan Yeşil - beyazlıların çalışmalarına Slovakya Milli Takımı'nda bulunan Kratochvil ile izinli olan Mısırlı oyuncu Ayman katılmadı. Veysel Cihan, Serhat Akın ve Caner Altın ise Fizyoterapist eşliğinde salonda çalışmalarını sürdürüyor. Ömer Gündostu ve Milos Mihajlov ise takımdan ayrı yürüyüş yaparken, Koray İçten ise takımdan ayrı çalışıyor.


Bugün saat 15.00'te Eskişehirspor ile ilk hazırlık maçını yapacak olan Konyaspor, 29 Mart'ta da bir hazırlık maçı daha yaparak aynı gün Konya'ya dönecek.


(CİHAN)

Haber Yayın Tarihi: 27.03.2009 10:58 Kaynak: CHASon Dakika

Benzin istasyonunda görevlilerle şakalaşan polis, ardından kafasına sıktı İlkokul öğrencisi, valinin makam aracındaki bayrağı öptü Çocuğunun babasını aramaya geldi, gerçeklerle Esra Erol'da programında yüzleşti

Son Dakika Haberleri