Konyaspor Basın Sözcülüğüne Nadir Avcan Getirildi - Son Dakika

Konyaspor Basın Sözcülüğüne Nadir Avcan Getirildi

11 yıl önce

Konyaspor'da Uzun Süredir Boş Olan Basın Sözcülüğü Görevine Nadir Avcan Getirildi. Daha Önce Basın Sözcülüğü Görevini Yapan Ramazan Özel'in 10 Şubat'ta İstifa Etmesinden Sonra Bu Göreve Kimse Atanmamıştı.

Konyaspor Basın Sözcülüğüne Nadir Avcan Getirildi, System.String[]

Konyaspor'da uzun süredir boş olan basın sözcülüğü görevine Nadir Avcan getirildi. Daha önce basın sözcülüğü görevini yapan Ramazan Özel'in 10 Şubat'ta istifa etmesinden sonra bu göreve kimse atanmamıştı.


Nadir Avcan'ın düzenlediği basınla tanışma toplantısına Kulüp Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu, İkinci Başkan Veli Kurt, Başkan Yardımcıları Bünyamin Sarıtaş, yanı sıra Konyaspor Teknik Direktörü Giray Bulak ile birlikte Konya'daki yerel ve ulusal basın temsilcileri katıldı.


Konyaspor Yönetim Kurulu'ndaki yeniden yapılanma sonucunda basın sözcülüğü görevine getirildiğini ifade eden Basın Sözcüsü Nadir Avcan, ilk hedeflerinin Konyaspor'un yükselişini sürdürmek olduğunu söyledi.


Trabzonspor karşısında alınan galibiyetle birlikte yükselişe geçmek istediklerini ifade eden Avcan, "Hepimizin ortak paydası Konyaspor'umuzun başarılı olması. Göreve geldiğimiz günden bu yana bazı sıkıntılarla karşı karşıya kalmamıza rağmen bunları el birliğiyle aşmayı bildik. Önemli olan çok iyi bir dönemden geçen takımımızın yakaladığı bu başarılı çizginin devamını sağlamak için katkıda bulunmaktır." dedi.


Basında yer alan genel kurul yapılacağı yönündeki haberleri de eleştiren Avcan, yönetimin sezon sonuna kadar görevinin başında olduğunu söyledi. Tüm Konya'yı kendilerine destek olmaya çağıran Basın sözcüsü Avcan, "Bu güne kadar en büyük destekçimiz Konya Büyük Şehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek olmuştur. Maalesef diğer iş adamlarımız ve odalarımızdan yeterli desteği görememekteyiz." diye konuştu.


İkinci Başkan Veli Kurt ise kendisi hakkında basında çıkan "İstifa Etti" haberlerinin aslının olmadığını belirterek, "Aile içerisinde zaman zaman kırgınlıklar olabilir ama bunlar gelip geçicidir. Kesinlikle istifam söz konusu değil. Bu tür asılsız haberleri yapanların 'Niye Sivasspor, Kayserispor gibi olamıyoruz.' sözlerindeki sorgulamayı kendi içlerinde yapması lazım." dedi.


(CİHAN)

Haber Yayın Tarihi: 12.03.2009 01:43 Kaynak: CHASon Dakika

Elazığ depreminin ardından Melih Gökçek'in attığı tweet, sosyal medyada büyük tepki topladı Yunanistan'ın Elazığ depreminde yardımcı olduğunu öğrenen Gökhan Özoğuz'dan dikkat çeken sözler Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın

Son Dakika Haberleri