Konyaspor, Fenerbahçe Maçını Dönüm Noktası Olarak Görüyor - Son Dakika

Konyaspor, Fenerbahçe Maçını Dönüm Noktası Olarak Görüyor

11 yıl önce

Turkcell Süper Ligi'nin Bitimine 2 Hafta Kala 35 Puanla 16. Sırada Bulunan Konyaspor, Fenerbahçe Maçında Düşme Kalma Mücadelesi Verecek.

Konyaspor, Fenerbahçe Maçını Dönüm Noktası Olarak Görüyor, System.String[]

Turkcell Süper Ligi'nin bitimine 2 hafta kala 35 puanla 16. sırada bulunan Konyaspor, Fenerbahçe maçında düşme kalma mücadelesi verecek.


Eskişehirspor'a 2-1 yenildiği maçın ardından Teknik Direktör Giray Bulak ile yollarını ayıran Konyaspor yönetimi, takımın başına daha önce kırgın ayrılan Ünal Karaman'ı getirmişti. Düşme potasında bulunan Konyaspor, yarın oynayacağı Fenerbahçe karşısına Ünal Karaman'ın teknik patronluğunda çıkacak.


Konyaspor Basın sözcüsü Zeki Çimen, takım olarak Fenerbahçe karşısına çıkıp ellerinden gelen mücadeleyi ortaya koyacaklarını söyledi. Fenerbahçe maçından istedikleri puanı alıp döneceklerine inandığını dile getiren Çimen, "Hafta içinde takımda hoca değişikliğinin takıma moral kazandırdığını gözlemledik. İnşallah Fenerbahçe maçına da bu motivasyonla çıkacağız." dedi.


Teknik Direktör Ünal Karaman da göreve gelirken, tüm şehrin kenetlenmesi halinde takımımın başarıya ulaşacağını söylediğini hatırlattı. Geride kalan 4 günlük kısa sürede bu kenetlenmeyi gördüğünü dile getiren Karaman, "Gösterilen bu sevgiye ve ilgiye ligde kalarak cevap vereceğiz." dedi.


Takımın tecrübeli oyuncularından Zafer Demir, geride kalan 32 haftaya sünger çektiklerini belirtti. Kalan iki haftada oynayacakları Fenerbahçe ve Ankaraspor karşılaşmalarına kilitlendiklerini aktaran Demir, "İnancımız ve moralimiz tam. Fenerbahçe maçı bizim için bir final karşılaşması olacak. İnşallah puan alarak döneceğiz." değerlendirmesinde bulundu.


Öte yandan Konya'nın sevilen mahalli sanatçılarından 'Kör Ahmet' olarak tanınan Ahmet Özdemir, tesisleri ziyaret ederek Konyaspor'a ve Teknik Direktör Ünal Karaman'a destek verdi.


(CİHAN)

Haber Yayın Tarihi: 23.05.2009 12:23 Kaynak: CHASon Dakika

Elazığ depreminin ardından Melih Gökçek'in attığı tweet, sosyal medyada büyük tepki topladı Yunanistan'ın Elazığ depreminde yardımcı olduğunu öğrenen Gökhan Özoğuz'dan dikkat çeken sözler Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın

Son Dakika Haberleri