Konyaspor Karamsar Havayı Dağıtmak İstiyor - Son Dakika

Konyaspor Karamsar Havayı Dağıtmak İstiyor

11 yıl önce

Konyaspor Kulübü Başkan Yardımcısı Bünyamin Sarıtaş, Hacettepe Karşısında Alacakları 3 Puan ile Çok Şey Kazanacaklarını ve Bazı Kesimler Tarafından Oluşturulan Karamsar Havayı da Dağıtacaklarını Söyledi.

Konyaspor Karamsar Havayı Dağıtmak İstiyor, System.String[]

Konyaspor Kulübü Başkan Yardımcısı Bünyamin Sarıtaş, Hacettepe karşısında alacakları 3 puan ile çok şey kazanacaklarını ve bazı kesimler tarafından oluşturulan karamsar havayı da dağıtacaklarını söyledi.


Hacettepe karşısında, Konyaspor camiası için çok önemli bir maça çıkacaklarını belirten Sarıtaş, ''Bu maçın sonucu bizim kadar rakiplerimizi de yakından ilgilendiriyor. Hacettepe karşısında alacağımız 3 puanla çok şey kazanacağız. Bu maçta alacağımız galibiyetle bazı kesimler tarafından oluşturulan karamsar havayı da dağıtacağız'' dedi.


Sarıtaş, bütün takımın Hacettepe maçının öneminin bilincinde olduğunu, cumartesi günkü maçta futbolcuların yüreklerini ortaya koyarak 3 puan alıp, son iki haftada üzdükleri taraftarın gönlünü alacağını belirtti.

Haber Yayın Tarihi: 02.04.2009 10:57 Kaynak: AASon Dakika

Cübbeli Ahmet Hoca 10 yıl sonra ilk defa bir kadın sunucunun programına katıldı Reçete ile eczaneye ilaç almaya giden baba, oğlunun 7 aydır hastanede yatıyor göründüğünü öğrenince şoke oldu Eski mankenin evinde cinayet işleyen sanığa müebbet hapis istendi

Son Dakika Haberleri