Konyasporlu Erhan Albayrak'ın Sözleşmesi Tek Tafralı Feshedildi - Son Dakika

Konyasporlu Erhan Albayrak'ın Sözleşmesi Tek Tafralı Feshedildi

11 yıl önce

Geçtiğimiz Hafta İçerisinde Konya Emniyeti Tarafından Yapılan Operasyonda Adları Geçen Erhan Albayrak ve Celaleddin Koçak'a Yönetim Kurulu Ceza Verdi. Erhan Albayrak'ın Sözleşmesi Tek Taraflı Olarak Fesih Edip 100 Bin Tl'de Para Cezası Kesilirken, Celaleddin'e İse 100 Bin Tl Para Cezası Verildi.

Konyasporlu Erhan Albayrak'ın Sözleşmesi Tek Tafralı Feshedildi, System.String[]

Geçtiğimiz hafta içerisinde Konya emniyeti tarafından yapılan operasyonda adları geçen Erhan Albayrak ve Celaleddin Koçak'a yönetim kurulu ceza verdi. Erhan Albayrak'ın sözleşmesi tek taraflı olarak fesih edip 100 Bin TL'de para cezası kesilirken, Celaleddin'e ise 100 bin TL para cezası verildi.


Konyaspor yönetiminden yapılan açıklamada şöyle denildi;


"Haftalık olağan toplantısını gerçekleştiren Yönetim Kurulumuz, adı geçtiğimiz hafta içerisinde Konya'da gerçekleşen bir operasyonda geçen futbolcularımızdan Erhan Albayrak'a 100 bin TL para cezası vererek sözleşmesini tek taraflı olarak fesih ederken, Celaleddin Koçak'a da 100 bin TL para cezası verdi."


(CİHAN)

Haber Yayın Tarihi: 07.04.2009 01:52 Kaynak: CHASon Dakika

7 bin tane milli piyango bileti aldı, hiçbirine ikramiye çıkmadı Müge Anlı, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalan kadını yayından kovdu İstanbul'da esaret altındaki kurdun inanılmaz görüntüsü! Ayak iziyle sonsuzluk işareti yaptı

Son Dakika Haberleri