Konyasporlu Futbolcularda Anlamlı Ziyaret - Son Dakika

Konyasporlu Futbolcularda Anlamlı Ziyaret

11 yıl önce

Konyasporlu Mehmet Çoğum, Kaleci Jefferson ve Teknik Direktör Giray Bulak Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi'nde Yatan Lösemi Hastası Çocukları Ziyaret Etti.

Konyasporlu Futbolcularda Anlamlı Ziyaret, System.String[]

Konyasporlu Mehmet Çoğum, Kaleci Jefferson ve Teknik Direktör Giray Bulak Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi'nde yatan lösemi hastası çocukları ziyaret etti.


Lösemi hastası çocukları ziyaret eden futbolcular miniklere Konyaspor forması ve oyuncak hediye etti. Çocuklarla yakından ilgilenen Mehmet Çoğum ve Brezilyalı kaleci Jefferson miniklerle fotoğraf çektirdi. Hasta yakınları da futbolculara büyük ilgi gösterdi.


Ziyaret sonrası açıklama yapan Konyaspor Teknik Direktörü Giray Bulak, "Ziyaretlerimiz bundan sonra da devam edecek. İnsanların ara sıra buralara gelerek ibret almaları gerekiyor. İnşallah çocuklarımızı daha sık ziyaret ederek onlara moral vermeye çalışacağız." dedi.


Hastane şartlarını da çok beğendiğini ifade eden Bulak, temizlik ve hijyenin çok iyi korunduğunu gözlemlediğini söyledi.


(CİHAN)

Haber Yayın Tarihi: 12.03.2009 02:25 Kaynak: CHASon Dakika

Erdoğan'ın çıkışı sonrası TİM düğmeye bastı! Etiketlerde 'Made in Türkiye' dönemi başlıyor Müge Anlı, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalan kadını yayından kovdu İstanbul'da esaret altındaki kurdun inanılmaz görüntüsü! Ayak iziyle sonsuzluk işareti yaptı

Son Dakika Haberleri