Son Dakika Haberleri: İki çocuk, yerde yatan köpeğe taş atan adama engel olmak isterken taşların hedefi oldu

İki çocuk, yerde yatan köpeğe taş atan adama engel olmak isterken taşların hedefi oldu

2 ay önce

Yerde yatan bir köpeğe taş atan adam, "Amca dur amca" diyerek kendisine engel olmaya çalışan bir çocuğa önce tokat ardından da taş attı. Görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından büyük tepki oluştu.

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, bir kişi yerde yatan köpeğe taş atarken, kendisine engel olmaya çalışan çocuğa da önce tokat atmaya çalıştı daha sonra da taş attı. Görüntüler sosyal medyada yayınlanınca büyük tepki oluştu.

"AMCA DUR AMCA"

Olay, Körfez Çamlıtepe Mahallesi'nde meydana geldi. Sosyal medyaya yansıyan görüntülerde yaşlı bir kişi eline taşlar alarak yerde yatan köpeğe doğru yürüdü. Bu sırada iki çocuk, "Amca dur amca" diye seslenerek uyarmaya çalıştı.

YERDE YATAN KÖPEĞE TAŞ ATTI

Yaşlı kişi yerde yatan köpeğe büyük bir taşı hızla attı. Köpek canının yanmasıyla yerinden kalkarak kaçarken, bu sırada başka bir çocuk da "Dayı ne yapıyorsun?" diyerek yaşlı adamın üzerine doğru gitti. Yaşlı adam çocuğa tokat savurarak elindeki diğer taşı çocuğun üzerine attı. Taş çocuğun vücuduna isabet ederken, yaşlı adam çocuğun üzerine yürümeye devam etti.

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA YAYINLANDI

Görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından büyük tepki oluştu. Sosyal medya kullanıcıları görüntüleri paylaşırken, Emniyet Genel Müdürlüğü gibi kurumların sosyal medya adresini ekleyerek, harekete geçilmesi için uyardı.

İki çocuk, yerde yatan köpeğe taş atan adama engel olmak isterken taşların hedefi oldu
Haber Yayın Tarihi: 16.09.2019 10:51 Kaynak: DHAYozgat'ta trüf mantarı bulundu! Kilosu 3 bin 500 euroya kadar alıcı buluyor
Erdoğan'dan masadaki haritayı kapatmasını isteyen Putin'e yanıt: Ne kadar çalıştığımızı görsünler Rasulayn'da arama-tarama faaliyetleri devam ediyor: Çok sayıda katyuşa roketi ele geçirildi