İYİ Partili Koray Aydın'dan "İstifa Etti" İddialarına İlk Açıklama! - Son Dakika

İYİ Partili Koray Aydın'dan "İstifa Etti" İddialarına İlk Açıklama!

9 ay önce

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın istifa ettiği yönündeki haberleri yalanladı. Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "İYİ Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevimden istifa ettiğim yönündeki haber ve yorumlar kesinlikle doğru değildir. " dedi.

İYİ Partili Koray Aydın'dan

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın istifa ettiği yönündeki haberleri yalanladı.Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "İYİ Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevimden istifa ettiğim yönündeki haber ve yorumlar kesinlikle doğru değildir. " dedi.

AYDIN'IN İSTİFA ETTİĞİ İDDİA EDİLDİ

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ'ın, partideki görevinden istifa etmesinin ardından Koray Aydın'ın da istifa ettiği iddia edildi.

İDDİALARI YALANLADI

Koray Aydın, hakkındaki istifa ettiği iddialarını sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yalanladı.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın

"GÖREVİMİN BAŞINDAYIM"

Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "İYİ Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevimden istifa ettiğim yönündeki haber ve yorumlar kesinlikle doğru değildir. Görevimin başındayım. Kamuoyuna, İYİ Parti ailesine ve aziz milletimize önemle duyurulur" ifadesini kullandı.

İşte Koray'ın sosyal medyadan paylaştığı mesaj:

İYİ Partili Koray Aydın'dan İstifa Etti İddialarına İlk Açıklama!
Haber Yayın Tarihi: 02.04.2019 03:46 Kaynak: İHASon Dakika

Bakan müjdeyi verdi! Hastalıktan ari işletme destek ödemeleri bugün başlıyor
Davutoğlu'nun tanıtım programında en çok ve en az kullandığı kelimeler dikkat çekti Karısını kendi yatağında başka bir adamla basan şahıs kurşun yağdırdı!