Salgının bizi getirdiği son seviye: Vatandaş aracına maske taktı - Son Dakika

Salgının bizi getirdiği son seviye: Vatandaş aracına maske taktı

Koroanvirüs pandemisi hayatı etkilemeye devam ederken Sancaktepe'de kaydedilen bir görüntü, vatandaşın son durumunu gözler önüne serdi.

Çin'in Vuhan kentinde ilk olarak 12 Aralık 2019'da tespit edilen ve kısa sürede dünyaya yayılan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) Türkiye'de de hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor.

İstanbul Sancaktepe'de kaydedilen bir görüntü, pandeminin hayatımıza olan etkisini de gözler önüne serdi. Araba kullanan bir vatandaş kendisinin taktığı maskeyi yetersiz bulmuş olsa gerek ki aracına da maske takmayı ihmal etmedi.

KORONA BÖYLE ÖNLEM GÖRMEDİ

Bu görüntü, şahit olanların yüzünde gülümsemeye neden oldu. Olaya tanık olan bir vatandaş, "Korona korona olalı böyle önlem görmedi" yorumunda bulundu.

Son Dakika

10:13 Konya'da görülen et yiyen örümcek yüzünden vatandaşlar tedirgin! Zehri insanı öldürüyor 09:50 Doğada kendiliğinden yetişmesine rağmen toplaması yasak olan salebin kilosu 900 liraya satılıyor 09:47 Tiryakilere kötü haber! Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi 09:27 En çok bilinen koronavirüs belirtileri yaz aylarıyla birlikte değişti 09:19 30 yıl önce askerimizi şehit eden saldırganlar sınır ötesi operasyonla yakalandı 09:17 Savcılık, Ecrin bebeğin ölümünde 'ihmali bulunan' üvey babaannenin 25 yıl hapsini istedi 09:14 Son dakika: 4 işçinin hayatını kaybettiği fabrikanın sahibi suskunluğunu bozdu 09:11 Sevdiği kız başkasına verilen genç, veda etmek için video çektikten sonra canına kıydı 04:37 Bodrum'da iki kişinin uyurken öldürülmesi sonrasında jandarma alarma geçti 04:18 Komşuların haber vermesiyle eve geldi, karısı ve 2 çocuğunun cansız bedeniyle karşılaştı 18:08 Rus milyarder Bodrum'da sahili kapatarak çalışanlara 7 bin 500 lira bahşiş bıraktı 17:36 Ozan Güven, Deniz Bulutsuz'u darbettiği iddiasıyla açılan dava için gizlilik kararı aldırdı 17:33 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Salgın döneminde iki sektörün önemi ortaya çıktı 16:12 3 çocuk annesi Nermin Gül'ün başarı öyküsü kadınlara ilham olacak! 15:32 Koronavirüsü yenen Singapur'da deng humması başladı, 14 bin kişi enfekte oldu