Kurt sürüsü, gözlerine kestirdikleri Alman kurdunu parçalayıp götürdü - Son Dakika

Kurt sürüsü, gözlerine kestirdikleri Alman kurdunu parçalayıp götürdü

09.03.2021 11:24

Rusya'da yerleşim yerine inen kurt sürüsü, önlerine çıkan Alman kurduna saldırdı. Güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedilen olayda kurt sürüsünün bağdaki Alman kurdunu saniyeler içerisinde parçalayarak götürdüğü görülüyor.

Daha önce ülkemizde de yaşanan kurt saldırılarının bir benzeri Rusya'da yaşandı. Güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedilen olayda aç kalan kurt sürüsünün indikleri yerleşim yerinde yiyecek arayışında olduğu görülüyor. Bu esnada karşılarına çıkan Alman kurdunu gözlerine kestiren sürü, hep birlikte köpeğin üstüne çullanıyor.

Kurt sürüsünün saldırısına tek başına karşı koymaya çalışan Alman kurdu, bir süre sonra teslim oluyor. Kurtlar da bağdaki köpeği parçalayarak bir süre sonra karanlıkta gözden kayboluyor.

Kurt sürüsü, gözlerine kestirdikleri Alman kurdunu parçalayıp götürdü

Son Dakika Cinsellik Kurt sürüsü, gözlerine kestirdikleri Alman kurdunu parçalayıp götürdü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Limanda yarı çıplak bekleyen genç ekipleri harekete geçti Limanda yarı çıplak bekleyen genç ekipleri harekete geçti Kahramanmaraş'ta bazı vatandaşlar TOKİ'nin yanlış mesajıyla kısa süreliğine ev sahibi oldu Kahramanmaraş'ta bazı vatandaşlar TOKİ'nin yanlış mesajıyla kısa süreliğine ev sahibi oldu 'Bildiri' soruşturmasında emniyetteki işlemleri tamamlanan 14 emekli amiral adliyeye sevk edildi 'Bildiri' soruşturmasında emniyetteki işlemleri tamamlanan 14 emekli amiral adliyeye sevk edildi Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek Usta oyuncu Itır Esen, Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna dahil oldu Usta oyuncu Itır Esen, Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna dahil oldu İmzaların atılmasına ramak kaldı! Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün yüzde 51'i satılıyor İmzaların atılmasına ramak kaldı! Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün yüzde 51'i satılıyor Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'dan kafa karıştıran hamle! Tüm fotoğrafları sildi Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'dan kafa karıştıran hamle! Tüm fotoğrafları sildi Bu kadarına da pes! Evi ve arabası var ama hala dileniyor Bu kadarına da pes! Evi ve arabası var ama hala dileniyor