Son Dakika Haberleri: "Laiklik Elden Gidiyor" Diyen Süleyman Dede, Haydar Baş'ın Adayını Görünce Sağır Oldu

"Laiklik Elden Gidiyor" Diyen Süleyman Dede, Haydar Baş'ın Adayını Görünce Sağır Oldu

6 gün önce

"Laiklik elden gidiyor" sözleriyle Türkiye gündemine oturan Süleyman Çakır, kendisine proejelerini anlatan Bağımsız Türkiye Partisi Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Turhan'ı duymazdan geldi.

"Laiklik elden gidiyor", "155'i ararım, içeri aldırırım. Biz burada kürtaj yapıyor" sözleriyle gündeme oturan Süleyman Çakır, muhaliflerin propagandasını duyunca aniden sağır oldu.

"KULAKLARIM 3 GÜNDÜR DUYMUYOR"

Bağımsız Türkiye Partisi Adayı Hüseyin Turhan, Üsküdar'da bir parkta Çakır ile karşılaştı. Turhan'ın tam Haydar Baş'ı ve BTP'yi anlatmaya başladığı sırada, Çakır, "Yahu, kulaklarım 3 gündür aniden duymuyor" diyerek anlatılanları anlamadığını söyledi.

"NERELİSİN?" SORUSUNA CEVAP VERDİ

Turhan, Çakır'ın bu sözleri üzerine, nereli olduğunu sordu ve "Sinopluyum" yanıtını aldıktan sonra "Duyuyormuş" dedi ve gülerek uzaklaştı.
Binali Yıldırım HDP Sorusunu Böyle Yanıtladı: Bu Seçim Benim Seçimim, Ankara'nın Değil Denizli'de Bir Deprem Daha Meydana Geldi! MGK Toplantısı Sonrası Yazılı Açıklama Yapıldı: Asla İzin Vermeyeceğiz İstanbul'u Kana Bulayacaktı! DEAŞ'lı Terörist Saklandığı Evde Yakalandı!