Son Dakika Haberleri: Los Angeles Lakers'tan LeBron James'e Yıllık 35 Milyon Dolarlık Teklif

Los Angeles Lakers'tan LeBron James'e Yıllık 35 Milyon Dolarlık Teklif

10 ay önce

Cleveland Cavaliers ile kontratı biten 33 yaşındaki süper yıldız LeBron James'e Los Angeles Lakers'tan yıllık 35 milyon dolarlık teklif geldi.

NBA'de tüm zamanların en iyi basketbolculanndan birisi olan LeBron James'in yeni sezonda nerede forma giyeceği netleşmeye başladı. Cleveland Cavaliers ile kontratı biten 33 yaşındaki süper yıldızın önündeki en iyi seçeneğin Los Angeles ve Lakers olduğu, ABD medyasında bir kez daha yinelendi. Hem ailesinin bu kentte yaşamak istemesi hem de Lakers'ın maaş bütçesinin yeterli olması rotayı belli ediyor.

TRANSFERİN GERÇEKLEŞMESİ BEKLENİYOR

9 NBA finali görüp bunların 3'ünü kazanan, son finalde Golden State Warriors'a kaybeden 'Kral' için Philadelphia 76'ers seçeneği ikinci sırada. Cavaliers'da kalma intimali de masada ancak en iyi teklifi yapan ekip olan L.A Lakers diğer takımlardan büyük bir farkla önde duruyor. Lakers'ın, yıllık 35 milyon dolara yakın bir kontratla James'i renklerine bağlaması bekleniyor.


YORUMLAR


Talep Patlayınca Kenevir Tohumunun Kilosu Bin Liraya Çıktı Yere Düşen 100 Lirayı Gizlice Alıp Cebine Koyan Vatandaş Gözaltına Alındı Van'da 14 Yerleşimin Yolu Kardan Kapandı