Son Dakika Haberleri: Maçka Parkı'nda güpegündüz kapkaç! Ağaçların arasından çıkıp genç kadının çantasını çaldılar

Maçka Parkı'nda güpegündüz kapkaç! Ağaçların arasından çıkıp genç kadının çantasını çaldılar

2 ay önce

Şişli, Maçka Parkı'nda bir kadın, güpegündüz kapkaça uğradı. El çantası çalınan genç kadın büyük korku yaşarken çantayı alıp kaçan şahıs, kayıplara karıştı.

İstanbul'un Şişli ilçesindeki Maçka Parkı'nda yürüyen bir kadın, güpegündüz kapkaça uğradı. Kadının çığlıklarına koşan vatandaşlar, kapkaççıyı yakalayamadı.

Maçka Parkı, Taşkışla çıkışında meydana gelen olay, iddiaya göre şöyle gelişti. Taşkışla çıkışındaki merdivenlerde yürüyen genç bir kadın, arkasından gelen bir kişi tarafından kapkaça uğradı. Kadının el çantasını çalan kişi Maçka Parkı içinden Dolmabahçe istikametine kaçarak izini kaybettirdi. Olayın ardından çığlık atarak yardım isteyen kadına çevredeki vatandaşlar yardım etti. Polise olayla ilgili bilgi veren kadın ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

ÇANTAYI ALAN KİŞİ AĞAÇLARIN ARASINDAN ÇIKTI

Olayın görgü tanığı Ercan Şahin, "Kadın merdivenlerden çıkarken, ağaçların arasından gelen bir kişi çantasını alarak, kaçtı. Kadın bağırdı, çığlık attı. Çantayı alan kişi Maçka Parkı içinden ağaçların arasından kaçtı. Biz gelene kadar kapkaççı kaçmıştı. Diğer arkadaşlar kapkaççının peşinden koştu ama yakalayamadılar. Ben o sırada uzaktaydım." dedi.

Haber Yayın Tarihi: 19.07.2019 09:43 Kaynak: DHA5 bin liralık otomobilin sürücüsüne 10 bin lira ceza kesildi
İstanbul Valiliği, Erdoğan'ın korumaları ile birlikte avukat Sertuğ Sürenoğlu'nu döven polisler için kararını verdi 6 bin lira maaşlı işinden istifa eden adam köye yerleşerek hayalini gerçekleştirdi