Mahmut Uslu'dan Ali Koç'a Sert Yanıt - Son Dakika

Mahmut Uslu'dan Ali Koç'a Sert Yanıt

9 ay önce

Aziz Yıldırım'ın başkanlık yaptığı dönemde Fenerbahçe'nin Basın Sözcüsü olan Mahmut Uslu, Divan Kurulu toplantısında eski yönetici olarak bahsettiği ve adını söylemediğini belirttiği Ali Koç'a yanıt verdi.

Mahmut Uslu'dan Ali Koç'a Sert Yanıt, System.String[]

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım başkanlığı döneminde genel sekreterlik ve basın sözcülüğü görevi yürüten Mahmut Uslu, başkan Ali Koç'un divan toplantısındaki sözlerine yanıt verdi.

Mahmut Uslu'nun yaptığı açıklama şu şekilde:

Cumartesi günü yapılan Fenerbahçe Spor Kulubü Yüksek Divan Toplantısında Sayın Ali Koç tarafından isim verilmeden, eski bir yönetici olarak bahsettiği şahsım adına, hakkımda söylenmiş konulara cevap verme mecburiyetim olduğunu düşünmekteyim.

Öncelikle, saygısızlık olarak nitelendirdiğim Sayın Koç'un toplantıda "car car konuşuyor" ifadesinin kulubümüzün resmi sitesinde yazılı olarak yayınlanmamış olmasını kendisi adına olumlu bir gelişme olarak görüyorum.

"'EVİMİZE HACİZ GELDİ' SÖZLERİ BANA AİT DEĞİL"

Sayın Koç tarafından şahsıma atfedilen "evimize haciz geldi" sözleri bana ait değildir. Bir gazeteci tarafından benim ağzımdan çıkmış gibi yayınlanmış, karşılığında haber tekzip edilmiş ve gazeteci aleyhine dava açılmıştır. Başkanımız Aziz Yıldırım'a, şahsıma ve diğer eski yönetici arkadaşlarımıza faktoring firmaları tarafından gönderilen tüm hukuksal dokümanların birer örneği Kulübümüze de gönderilmiş olduğundan Sayın Koçun evime haciz gelmediğini zaten bilmesi gerekmektedir. Tıpkı kendisine ve diğer yönetici arkadaşlarımıza haciz gitmediğini de bildiği gibi. Bu itibarla Sayın Koç'un, isim vermemiş olsa da şahsımla ilgili olarak, kamuoyu önünde bu şekilde aslı astarı ve gerçekliği olmayan bir konu üzerinden konuşmuş olması son derece üzücüdür.

"KORKMADAN DÜŞÜNDÜKLERİMİZ HER ZAMAN SÖYLERİZ"

Diğer bir konu ise "böyle arkadan konuşmak olmaz" şeklindeki ifadesidir. Seçim gününden bu yana ne Sayın Koç ve yeni yönetimimizi, ne ben nede bir başka arkadaşım eleştirmedik. İcraatları hususunda tek kelime dahi konuşmadık. Zira bizler bu kulüp için söyleyecek sözü ve fikirleri olan tutkulu Fenerbahçelileriz. Nerede ve ne zaman konuşacağımızı da çok iyi biliriz. Gerektiğinde ve zamanı geldiğinde hiç korkmadan inandığımız düşüncelerimizi söylemekten asla geri durmayız.

"GÜNDEM DEĞİŞTİRMEK İÇİN BUNLARI TARTIŞMA KONUSU YAPMANIN NE VAKTİ NE DE YERİDİR"

Ayrıca, aldığınız yanlış kararların ve yaşanan başarısızlıkları istediğiniz gibi her zaman ve her yerde, kamuoyu önünde tartışabilirim. Bugün, gündem değiştirmek için gerçekliği olmayan konuları tartışma konusu yapmanın da bundan mağduriyet çıkarmanın da ne vakti ne yeridir. Bunun hiç kimseye de faydası yoktur.

"FENERBAHÇE'NİN KAYBEDECEK ZAMANI YOK"

Son olarak ifade etmek isterim ki Sayın Koç tarafından da kabul edildiği üzere Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı, kulüp tarihimizin en kötü dönemini geçirmektedir. Sayın Ali Koç, öncelikle ve ivedilikle bu noktaya eğilmeli ve çıkış stratejileri üretmelidir. Bunun yerine kamuoyu yaratma hevesi ile suni gündem, suni kavgalar ve suni düşmanlar ile Fenerbahçe'nin geçireceği tek bir günü kaybedecek zamanı yoktur.

Mahmut Uslu'dan Ali Koç'a Sert Yanıt
Olay Yaratacak İddia: Volkan Demirel'e Trabzonspor Talimatı

Rıdvan Dilmen'den Çok Konuşulacak Sözler: Hakemlerde Liste Var

Josef Sural'ın Eşi Gözyaşları İçinde Ayrıldı

Sergen Yalçın: İnanılır Gibi Değil, Maç Yapacak Durumda Değiliz

Haber Yayın Tarihi: 30.04.2019 12:49 

YORUMLAR


Son Dakika

Pakistanlı Hulk, kendisiyle evlenmek isteyen 300 kadını cılız olduğu için geri çevirdi
Karın ağrısı şikayetiyle geldiği hastanede iç organlarının ters yerde olduğunu öğrendi Didem Soydan'dan "Seninle cinsel ilişkiye girmeden ölmek istemiyorum" diyen takipçisine cevap

Son Dakika Haberleri