MasterChef Güzide Mertcan, 7 milyon TL'lik villası ile olay oldu - Son Dakika

MasterChef Güzide Mertcan, 7 milyon TL'lik villası ile olay oldu

2 ay önce

MasterChef'in favori yarışmacılarından olan Güzide Mertcan, 7 milyon TL'lik lüks evi ile sosyal medyada gündem oldu.

TV8'in en çok izlenen programı MasterChef'te büyük finale az bir süre kala yarışmanın favori isimlerinden biri olan Güzide Mertcan lüks eviyle sosyal medyada olay oldu.

LÜKS VİLLASI İLE SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE

Fenomen yemek yarışması MasterChef Türkiye'de büyük finale sadece haftalar kaldı. Her hafta bir yarışmacının veda ettiği Masterchef'te büyük başarı gösteren favori isimlerden biri de 31 yaşındaki Güzide Mertcan. Programda özellikle yaptığı tatlılarla şeflerin takdirini toplayan fenomen yarışmacı, eviyle sosyal medyanın gündemine oturdu.

EVİNİN DEĞERİ 7 MİLYON TL

Evli ve 3 çocuk annesi olan Güzide Mertcan, İstanbulda lüks bir villada yaşıyor. Evinin fotoğraflarını da sık sık sosyal medya hesabından paylaşan Mertcan'ın evinin değeri 7 milyon TL.

GÜZİDE MERTCAN KİMDİR?

Asıl mesleği estetisyenlik olan Güzide Mertcan yarışmaya İstanbul'dan katıldı. Eğitimini Manisa ve İzmir'de tamamlayan Masterchef Güzide bu arada boş kalan zamanlarında ablasıyla birlikte tekstil işleriyle uğraştı.

Daha sonra Mustafa Mertcan ile evlenen Güzide 3 çocuk sahibi olunca iş hayatına biraz ara verdi. Daha sonra estetisyen olmaya karar veren Masterchef Güzide bu alanda çeşitli eğitimler aldı ve yeni mesleğini seçti.

Yemek yapmaya tutkuyla bağlı olan Güzide Mertcan, özellikle çocuklarına hazırladığı lezzetli yemekleri Instagram hesabından paylaşarak kısa sürede takipçi sayısını arttırdı.

Yarışmaya ilk katıldığında 21 bin takipçisi olan Güzide'nin Masterchef Türkiye sonrası takipçisi sayısı hatırı sayılır şekilde arttı. Sevilen yarışmacının şu an aktif 205 bin takipçisi var. Mertcan, aynı zamanda Instagram hesabından takipçilerine seçtiği kombinlerle de stilistlik tüyoları da veriyor.

Favori yarışmacının eşi Mustafa Mertcan ise DOF Robotic ismindeki şirketin sahibi. Mertcan'ın şirketi İstanbul Esenyurt'ta bulunuyor.

MasterChef Güzide Mertcan, 7 milyon TL'lik villası ile olay oldu
Haber Yayın Tarihi: 29.11.2019 05:23 

YORUMLAR


Son Dakika

Memurların mesai saati değişiyor! Esnek çalışma modeli yolda
Yasak Elma'da Halit ve Leyla'nın aşk yaşaması izleyiciyi çileden çıkardı Canlı yayında CHP'li vekilin sözleri Ahmet Hakan'ı kızdırdı: Bağlamayın bu adamı

Son Dakika Haberleri