MasterChef Güzide Mertcan, 7 milyon TL'lik evini sattı - Son Dakika

MasterChef Güzide Mertcan, 7 milyon TL'lik evini sattı

2 ay önce

MasterChef yarışmasıyla adını duyuran Güzide Mertcan, YouTube kanalından yayınladığı videosunda dillere destan olan 7 milyon TL'lik evini sattığını ve 3+1 olan bir eve taşınacağını söyledi.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışmasına katılan ve yaptığı yemeklerin yanı sıra lüks yaşantısıyla adından söz ettiren Güzide Mertcan, önümüzdeki haftalarda kendi restoranını açıyor. YouTube kanalından yayınladığı son videosunda restoran açtığını duyuran Mertcan, aylarca konuşulan lüks malikanesi hakkında da konuştu.

7 MİLYONLUK EVİNİ SATTI

Yeni açmaya hazırlandığı restoranından bahsettiği bir video yayınlayan Güzide Mertcan, video sonunda da hakkında merak edilenleri anlattı. Restoranı hakkında bilgi veren Mertcan, 7 milyon TL'lik evini sattığını söyleyerek "Madem çok merak ediliyor size ayrı bir video çekeceğim. Görün bakalım neymiş bu 7 milyonluk ev! 'Keşke satmasaydım' demeyeceğim, biz bu evde 4–4.5 yıldır oturuyoruz tapusunu aldığımız ilk günden beri satmaya çalışıyoruz. Belli sebeplerden dolayı satmak istiyorduk ve sattık. Uzun zamandır beklediğimiz bir şey olduğu için 'keşke' demeyeceğim. Ben 10 yıllık evliliğim boyunca 6 kez ev taşıdım. Farklı farklı semtlerde, farklı evlerde yaşadım. Bu yüzden ev ile aramda çok bağ olmuyor. Dükkanımın üstünde kiralık bir daire bulduk, 3+1 bir süre orada oturacağız. En kısa zamanda oraya taşınmayı düşünüyoruz" dedi.

EVİNDEKİ EŞYALARI SATIŞA ÇIKARDI

Ultra lüks evinin dışı kadar içindeki eşyalarıyla da çok konuşulan Güzide, sözlerine şöyle devam etti: "Evi mobilyalarımızla satmadık. Kiraya geçeceğimiz için yeni eve mobilyaların hepsini götüremiyoruz. 'En sade şekilde nasıl yaşarız' diye birtakım eşyaları elden çıkarıyoruz. Kendimize daha küçük yaşayabileceğimiz bir ortam hazırlıyoruz."

MasterChef Güzide Mertcan, 7 milyon TL'lik evini sattı
MasterChef Güzide Mertcan'ın lüks villasını satışa çıkardığı ortaya çıktı

Haber Yayın Tarihi: 23.01.2020 09:22 

YORUMLAR


Son Dakika

Canlı yayında "Elimde belgeleri var" deyip duyurdu: Koronavirüs korkutmaya yönelik bir virüs
Gazeteci Can Ataklı hakkında 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçlamasıyla soruşturma başlatıldı Yuvada çalışan kadın, istismar ettiği 13 yaşındaki çocuktan bebek dünyaya getirdi