McGregor'ın Emeklilik Kararı Sonrasında Nurmagomedov'dan İmalı Paylaşım - Son Dakika

McGregor'ın Emeklilik Kararı Sonrasında Nurmagomedov'dan İmalı Paylaşım

11 ay önce

Daha önce de genç yaşta emekli olmaya karar veren dünyaca ünlü İrlandalı karma dövüş (MMA) sporcusu Conor McGregor kariyerine son verdiğini açıklamıştı. Geçtiğimiz ekim ayında McGregor, Dağıstanlı Müslüman dövüşçü Khabib Nurmagomedov'a mağlup olmuştu. Nurmagomedov bu emeklilik kararı sonrasında açıklama yaptı.

McGregor'ın Emeklilik Kararı Sonrasında Nurmagomedov'dan İmalı Paylaşım, System.String[]

İrlandalı karma dövüş sanatları sporcusu Conor McGregor, emekliye ayrıldı. Emeklilik kararını sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından duyuran 30 yaşındaki sporcu, "Karma dövüş sanatları olarak bilinen spordan emekliye ayrılıyorum. Tüm eski meslektaşlarıma bu sporda başarılar dilerim." ifadelerini kullandı.

NURMAGOMEDOV: ORMANLARIN TEK BİR KRALI OLABİLİR

McGregor'un bu kararının ardından Rus UFC hafif sıklet şampiyonu Khabib Nurmagomedov, Twitter üzerinden imalı bir paylaşımda bulundu.

UFC şampiyonluk unvanının önünde olduğu bir fotoğrafını paylaşan Nurmagomedov, "Ormanların tek bir kralı olabilir" diye yazdı.

NURMAGOMEDOV'A MAĞLUP OLMUŞTU

Karma dövüş sanatlarının en popüler sporcuları arasında yer alan McGregor, 2012'de Cage Warriors organizasyonunda tüy sıklet ve hafif sıklet kategorilerinde şampiyon oldu. Aynı başarıyı UFC (Ultimate Fighting Championship) organizasyonunda da tekrarlayarak iki sıklette kemere ulaşan İrlandalı sporcu, 2017'de kariyerini boksa yönlendirdi. İlk boks deneyiminde, kariyerinde çıktığı tüm maçları kazanan ABD'li Floyd Mayweather'e kaybeden McGregor, son olarak geçen yıl düzenlenen hafif sıklet unvan maçında Müslüman sporcu Khabib Nurmagomedov'a mağlup olmuştu.

McGregor'ın Emeklilik Kararı Sonrasında Nurmagomedov'dan İmalı Paylaşım
Salah'ın Annesini Kızdıran Fotoğraf: Baban Yapsa Boşardım

Galatasaray'ın İstediği Babel İçin Fenerbahçe Devreye Girdi

Galatasaray Karıştı! Fatih Terim İmzalamıyor, İstifa Bile Edebilir

Conor McGregor Kariyerine Son Verdi

Haber Yayın Tarihi: 26.03.2019 04:03 

YORUMLAR


Son Dakika

Çinli hemşirenin videosu tüm dünyayı salladı: Hükümet yalan söylüyor, enfekte sayısı 90 bin
Koronavirüs ile ilgili tüyler ürperten görüntü! Hastanın kriz geçirdiği anlar kamerada Soylu, HDP'li Ergani Belediyesi'nin yardımlarının neden kabul edilmediğini açıkladı

Son Dakika Haberleri