McGregor'ın Skandalları Bitmiyor! Hem Gayrimeşru Çocuk Hem Bar Kavgası - Son Dakika

McGregor'ın Skandalları Bitmiyor! Hem Gayrimeşru Çocuk Hem Bar Kavgası

10 ay önce

Emeklilik kararı alan İrlandalı karma dövüş (UFC) sporcusu Conor McGregor'ın skandalları bitmiyor. Bu kez bir bar kavgasına karıştı. McGregor'ın ayrıca gayrimeşru bir çocuğu olduğu iddia edildi.

McGregor'ın Skandalları Bitmiyor! Hem Gayrimeşru Çocuk Hem Bar Kavgası, System.String[]

Profesyonel kariyerini geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla sonlandırdığını duyuran İrlandalı karma dövüş (UFC) sporcusu Conor McGregor'ın adı, iki skandala daha karıştı. Kafes dövüşünün yaramaz çocuğunun önce Dublin'de bir barın çıkışında kavgaya karıştığı, ardından da gayrimeşru bir çocuğu olduğu iddia edildi.

"RUS SENİ PATAKLADI" DENİLİNCE YUMRUK ATTI

Ada'da yayım yapan The Irish Mirror gazetesi, McGregor'ın, kendisine Khabib Nurmagomedov'u kastederek "Rus seni patakladı." diyen bir adama yumrukla saldırdığını ve polisin olayı soruşturduğunu yazdı. Görgü tanıklarına dayandırılarak verilen haber şu ana kadar herhangi bir gözaltının olmadığı ifade edildi.

"ÇOCUĞUMUN BABASI MCGREGOR"

Öte yandan 30 yaşındaki eski sporcunun bir dönem birlikte olduğu Terri Murray adındaki bir kadın da Instagram hesabından 1 yaşındaki kızı Clodagh'ın fotoğrafını paylaşarak çocuğunun babasının McGregor olduğunu belirtti. Bu yılın başında yaptığı bir açıklamada McGregor'la 2017 yılında Liverpool'da cinsel ilişkiye girdiklerini söyleyen 26 yaşındaki Terri, ünlü dövüşçüden DNA testi yaptırmasını istemişti.

McGregor'ın Dee Devlin'den olan ilk çocuğunun doğumundan yalnızca 4 hafta önce ilişki yaşadıklarını söyleyen genç kadın, daha sonrasındaysa hesabını silmişti. Terri, hesabını bu hafta yeniden aktifleştirdi ve takipçileriyle gerçekleştirdiği soru-cevap etkinliğinde McGregor'ın şu ana kadar DNA testi yaptırmadığını ancak buna gerek olmadığını ifade etti.

McGregor'ın Skandalları Bitmiyor! Hem Gayrimeşru Çocuk Hem Bar Kavgası
Comolli Temaslara Başladı! Fenerbahçe'de Bruma Sürprizi

Braga-Benfica U19 Maçına Damga Vuran Ölüm Haberi! Hakem Maçı Erken Bitirdi

Russell Crowe'dan İstanbul ve Fenerbahçe Paylaşımı

Mesut Özil Çılgına Döndü, Montunu Fırlattı

Haber Yayın Tarihi: 08.04.2019 04:48 

YORUMLAR


Son Dakika

Çinli hemşirenin videosu tüm dünyayı salladı: Hükümet yalan söylüyor, enfekte sayısı 90 bin
Koronavirüs ile ilgili tüyler ürperten görüntü! Hastanın kriz geçirdiği anlar kamerada Soylu, HDP'li Ergani Belediyesi'nin yardımlarının neden kabul edilmediğini açıkladı

Son Dakika Haberleri