Mehmet Ali Erbil'den yaşadığı zor günler sonrası eğlenceli video! - Son Dakika

Mehmet Ali Erbil'den yaşadığı zor günler sonrası eğlenceli video!

6 ay önce

Banyoda düşerek aylarca yoğun bakımda kalan Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabından yayınladığı eğlenceli videosuyla eski günlerini aratmadı.

Banyoda düşmesinin ardından eski hastalığının nüksetmesiyle zor günler geçiren Mehmet Ali Erbil sosyal medya hesabından eğlenceli bir video yayınladı.

"DOSTLARLA AKŞAM YEMEĞİ"

Instagram hesabından paylaşım yapan Mehmet Ali Erbil videoya, "Yeniköyde dostlarla bir akşam yemeği." notunu ekledi. Mehmet Ali Erbil videoda, "İyi akşamlar Mali'nin mutfağında bu akşamki soframızda Lahmacunumuz var." ifadelerini kullandı. Erbil'in tekerlekli sandalyede oturduğu da takipçilerinin gözünden kaçmadı.

"BENİ SEVENLERİMİN DUASI AYAĞA KALDIRDI"

Mehmet Ali Erbil yaşadığı zor günleri anlatarak, "O günlerde Allah'a 'Bir tek bana sol elimi bahşet, hiç olmazsa hayatım biraz kolaylaşsın' diye dua ettim ve gerçekten de sol elimi oynatmaya başladım sonrasında. Beni, sevenlerimin duaları ayağa kaldırdı." ifadelerini kullanmıştı.

Mehmet Ali Erbil'den yaşadığı zor günler sonrası eğlenceli video!
Haber Yayın Tarihi: 01.08.2019 08:41 

YORUMLAR


Son Dakika

Çinli hemşirenin videosu tüm dünyayı salladı: Hükümet yalan söylüyor, enfekte sayısı 90 bin
Koronavirüs ile ilgili tüyler ürperten görüntü! Hastanın kriz geçirdiği anlar kamerada Soylu, HDP'li Ergani Belediyesi'nin yardımlarının neden kabul edilmediğini açıkladı

Son Dakika Haberleri