Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu - Son Dakika

Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu

24.01.2021 21:01
Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu, System.String[]

Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu. 19 kişinin vurularak öldürüldüğü ve olay yerine sonradan getirildiği tahmin ediliyor.

Meksika'da yetkililer dün ihbar üzerine gittikleri Santa Anita kasabasında yanan 2 araçta, 19 cansız beden bulunduğunu duyurdu.

VURULARAK ÖLDÜRÜLDÜĞÜ TAHMİN EDİLİYOR

Araçlardaki 19 kişinin vurularak öldürüldüğü ve olay yerine sonradan getirildiği değerlendiriliyor. Organize suç grupları arasında şiddetli anlaşmazlıklara sahne olan Santa Anita'nın uyuşturucu ve göçmen kaçakçılığı için önemli bir geçiş noktası olduğu biliniyor.

DAHA ÖNCE DE 21 CANSIZ BEDEN BULUNMUŞTU

Santa Anita yakınlarındaki Ciudad Mier kasabasında da Ocak 2020'de çoğu yanmış 21 cansız beden bulunmuş, Meksika ordusunun failleri bulmak için başlattığı operasyonlarda 11 kişi öldürülmüştü.

Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu

Kaynak: AA

Son Dakika Dünya Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! İstanbul Yenibosna'da ağaca çıkarak Tabur Komutanlığı'nı gözetleyen DEAŞ'lı terörist yakalandı "Japonya'nın başkenti neresi?" sorusuna cevap veremeyen gençler hem güldürdü hem düşündürdü Soner Sarıkabadayı uzun saçlı halini paylaştı, görenler gözlerine inanamadı Fenerbahçe olası bir Trabzonspor mağlubiyeti sonrası Erol Bulut ile yolları ayırabilir Kar geri dönüyor! Mart ayının ilk haftası İstanbul dahil birçok ilde etkili olacak Son Dakika! Hazine ve Maliye Bakanı Elvan: Reform çalışmalarımızda sona geldik, detayları Cumhurbaşkanımız mart ayında paylaşacak 'Uyanış: Büyük Selçuklu' dizisi kadrosuna Çukur'un ünlü oyuncusunu dahil ediyor Ünlü oyuncu Eda Ece koronavirüse yakalandı