Melih Gökçek'in Mansur Yavaş'ı eleştirmek için yaptığı paylaşım alay konusu oldu - Son Dakika

Melih Gökçek'in Mansur Yavaş'ı eleştirmek için yaptığı paylaşım alay konusu oldu

6 ay önce

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, 21 Ağustos 2017 tarihinde yapılan bir paylaşımı yeniymiş gibi yorumlaması ve paylaşım üzerinden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı eleştirmesi sosyal medyada alay konusu oldu.

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Melih Gökçek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla alay konusu oldu.

Melih Gökçek, 21 Ağustos 2017 yılında paylaşılan bir gönderiyi alıntılayarak, yeniymiş gibi yorumladı. Gökçek söz konusu paylaşımla, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı eleştirmeye kalktı.

SOSYAL MEDYAYI SALLAYAN PAYLAŞIM

2017 yılında atılan, "Eskiden Melih Gökçek ve iş yaptırdığı şirketler hassastı. Şimdilerde en yoğun saatlerde yollar kesilir, yol tamiratları haftalar sürer oldu" şeklindeki bir paylaşıma Gökçek, "Umarım Mansur Yavaş'a oy verenler farkı fark etmeye başlamıştır" diye yazdı.

İşte Gökçek'in o paylaşımı;

KENDİ YÖNETİMİNİ ELEŞTİRMİŞ OLDU

Tweet'in atıldığı dönemde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olan Gökçek, farkında olmadan hem kendi partisine hem de kendi yönetimine eleştiride bulunmuş oldu.

Melih Gökçek'in Mansur Yavaş'ı eleştirmek için yaptığı paylaşım alay konusu oldu
Haber Yayın Tarihi: 26.07.2019 01:03 Son Dakika

Kardeşinin karısıyla birlikte olan adamın mahkemedeki ifadesi kan dondurdu
Eski NBA oyuncusu Delonte West, yol ortasında dövüldü "Sana ne kimden hamile kalırsam kalırım" diyen ablasını 13 yerinden bıçaklayarak öldüren şahsın yargılanmasına başlandı

Son Dakika Haberleri