Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Oyunu Kullandı - Son Dakika

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Oyunu Kullandı

13 ay önce

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, oyunu kullandı Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, oyunu eşi Sevilay Gümüş ve Kızı İlke ile birlikte İMKB Ortaokulu 1104 No'lu sandıkta kullandı.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Oyunu Kullandı, System.String[]

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, oyunu kullandı

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, oyunu eşi Sevilay Gümüş ve Kızı İlke ile birlikte İMKB Ortaokulu 1104 No'lu sandıkta kullandı.


MUĞLA - Menteşe Belediye Başkanı ve CHP adayı Bahattin Gümüş oyunu Menteşe İMKB Ortaokulunda eşi Sevilay ve kızı İlke ile birlikte kullandı.

Gümüş çiftini, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, CHP Muğla Milletvekilleri Süleyman Girgin, Mürsel Alban, CHP İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, İlçe Başkanı Mustafa Aytaç Kavak ve partililer yalnız bırakmadı.

Oy kullanma işleminin ardından açıklamada bulunan Başkan Gümüş, "Vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. Yerel seçimlere gidiyoruz. 5 yıllık bir başkanlık görevimiz oldu. Bu süreçte 'Menteşe'yi Birlikte Yönetiyoruz' dedik ve Menteşemizi muhtarlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla ve halkımıza yönettik. Vatandaşlarımız bugün hizmetlerimizden memnunsa tercihini yapacaktır. Bu bir Belediye Başkanlığı seçimi, hizmet seçimi. Seçimin Menteşe'mize, Muğla'mıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Oyunu Kullandı
Son Dakika

Ulaştırma Bakanı'nın Kovid-19 önlemlerinde pasif kaldığı için görevden alındığı iddia edildi
Nurgül Yeşilçay'dan sette korona şarkısını söyleyen Erkan Petekkaya'ya zehir zemberek sözler "Virüsün pik yapması an meselesi" diyen Bilim Kurulu Üyesi: Önümüzdeki 5 gün çok önemli