Mercedes-Benz Finansal Hizmetler'den kamyon fırsatları - Son Dakika

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler'den kamyon fırsatları

9 gün önce

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, kamyon ürün grubu için hazırladığı Mart ayına özel kampanyalar ile kişiye özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler'den kamyon fırsatları, System.String[]

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, kamyon ürün grubu için hazırladığı Mart ayına özel kampanyalar ile kişiye özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.Kamyon Kampanyaları


2017- 2018 Model İnşaat Araç + Kasko ve Servis Sözleşmesi Kampanyası


Mercedes-Benz Finansal Hizmetler'in, Aksaray üretimi Mercedes-Benz 2017-2018 model yılı İnşaat kamyon modelleri için Mart ayında geçerli olacak araç + kasko ve servis sözleşmesini kapsayan özel finansman kampanyası çerçevesinde 400.000 TL kredi tutarı, 36 ay vade, % 0,27 faiz oranı ile Mercedes-Benz kamyon sahibi olabilirler.


Detaylar için HYPERLINK "http://www.mbfh.com.tr" www.mbfh.com.tr sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.


2018 Model Kargo/Hafif İnşaat Kamyon + Kasko ve Servis Sözleşmesi Kampanyası


Mercedes-Benz Finansal Hizmetler'in, Aksaray üretimi Mercedes-Benz 2018 model yılı Kargo/Hafif İnşaat kamyon modelleri için Mart ayında geçerli olacak araç + kasko ve servis sözleşmesini kapsayan özel finansman kampanyası çerçevesinde kurumsal müşteriler, 400.000 TL kredi tutarı, 36 ay vade, %0,30 faiz oranı ile Mercedes-Benz kamyon sahibi olabilirler.


Detaylar için HYPERLINK "http://www.mbfh.com.tr" www.mbfh.com.tr sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir. Tel: 0 212 867 (37 26)/ (37 28)/ (37 30)


Kaynak: Carmedya.com
Son Dakika

Çin Ulusal Sağlık Sözcüsü Mi Feng: Ülke içindeki koronavirüs salgını durduruldu
Günlük burç yorumları 30 Mart 2020 Pazartesi (Haftalık burç yorumları) Yasağa rağmen sahilde yürüyüşe çıkan vatandaşlara bin TL para cezası verildi İletişim Başkanı Fahrettin Altun sokağa çıkma yasağı hakkında: Vatandaşların hürriyetinin kısıtlanmasına taraftar değiliz