Mersin'de bir evden 5 kamyon çöp çıkarıldı - Son Dakika

Mersin'de bir evden 5 kamyon çöp çıkarıldı

20.01.2021 14:31

Mersin'de bir evden 5 kamyon çöp çıkarıldı Mersin'de, mahalle sakinlerinin şikayeti üzerine harekete geçen belediye ekipleri, bir evden 5 kamyon çöp çıkardı.

Mersin'de bir evden 5 kamyon çöp çıkarıldı

MERSİN - Mersin'de, mahalle sakinlerinin şikayeti üzerine harekete geçen belediye ekipleri, bir evden 5 kamyon çöp çıkardı. Ekipler, çöpleri temizlemek için saatlerce uğraştı.

Mersin'in merkez ilçe Yenişehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Batıkent Mahallesinden gelen 'çöp ev' şikayetleri üzerine ekipler harekete geçti. Mahalle sakinlerinin şikayeti üzerine 2654 numaralı sokakta bulunan söz konusu evde inceleme yapan ekipler, yalnız yaşayan bir kişinin 10 yıldır sokaklardan topladığı çöpleri evin içerisinde ve bahçesinde istiflediğini tespit etti. Halk sağlığını tehdit eden ve görüntü kirliliği oluşturan evin temizlenmesi için kolları sıvayan Yenişehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri, sabah saatlerinde evde tahliye ve temizlik işlerine başladı. Çöpleri tahliye etmek ve evin etrafını temizlemek için saatlerce uğraşan ekipler, evden 5 kamyon çöp çıkardı. Kamyonlara yüklenen çöpler sokaktan uzaklaştırılırken, çöplerin temizlenmesiyle başta çocuklar olmak üzere mahalle sakinlerinin sağlığını tehlikeye düşüren görüntü ortadan kaldırılmış oldu.

Mersin'de bir evden 5 kamyon çöp çıkarıldı
Mersin'de bir evden 5 kamyon çöp çıkarıldı
Mersin'de bir evden 5 kamyon çöp çıkarıldı
Mersin'de bir evden 5 kamyon çöp çıkarıldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Mersin'de bir evden 5 kamyon çöp çıkarıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Maske takmadığı için uyarılan kadın, iç çamaşırını kafasına taktı Hakan Taşıyan için acil çağrı! Sağlık durumu kötüye gidiyor Bakan Koca, vaka sayısı en çok azalan ve artan illeri açıkladı Rıdvan Dilmen'den Beşiktaş'a övgü: Şampiyonluğun en büyük favorisi Yasadışı bahis oynatan şahıs "Beni almaya teçhizatları yetmez" dedi, polis canlı yayında yakaladı Kerimcan Durmaz, 'Peşimde' şarkısının klibinde kadın kılığına girip Sharon Stone pozu verdi Yatak odasında bastığı karısı ve yasak aşkı balkondan atlayıp can vermişti! Suçlanan koca, beraat etti Yangında küle dönen evine haciz gelen Çılgın Sedat'a Demet Akalın'dan büyük destek