Mersin'de yaralı şahin tedaviye alındı - Son Dakika

Mersin'de yaralı şahin tedaviye alındı

28.12.2020 14:23
Mersin'de yaralı şahin tedaviye alındı, System.String[]

Mersin'in Mezitli ilçesinde yaralı bulunan şahin tedavi altına alındı.

Mersin'in Mezitli ilçesinde yaralı bulunan şahin tedavi altına alındı.

Alınan bilgiye göre, Kuyuluk Mezarlığı'nda yaralı bir şahinin olduğunu gören vatandaşlar, Doğa Koruma ve Milli Parklar Mersin Şube Müdürlüğüne haber verdiler.

Bölgeye gelen ekipler tarafından yapılan ilk kontrollerde, şahinin çeşitli yerlerinde saçma yaraları bulunduğu belirlendi.

Ekiplerce muhafaza altına alınarak tedavisi başlanan yaralı hayvanın, Tarsus Doğa Parkı'na götürüleceği bildirildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mersin'de yaralı şahin tedaviye alındı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yüzsüzlüğün bu kadarı! Marketten hırsızlık yapan kadınlar, yakalanınca ortalığı birbirine kattı Yerli Hava Savunma Sistemi HİSAR-O+, en uzak menzil ve en yüksek irtifadan hedefini vurmayı başardı Ümitcan Uygun'un arkadaşı Gökhan Özbolat canlı yayında genç kızı tekme tokat dövdü Selahattin Demirtaş, Pervin Buldan'ı yalanladı: Benim bildiğim gizli hiçbir vaat yoktur AK Partili Nergis'in kadın cinayetleriyle ilgili açıklaması tepki çekti: Türkiye'de öldürülen erkek sayısı daha fazla Papa ile görüşen Aylan bebeğin babası: Tabloyu insanların o olayı hatırlaması için verdim Eşiyle yasak aşk yaşayan şahsı öldürüp gömen astsubayın ifadesi ortaya çıktı: Bu ilişki artık rüyalarıma giriyordu Faizsiz konutta yeni dönem resmen başladı! Devlet güvencesi ile mağduriyetler giderilecek