Son Dakika Haberleri: Merve Sanay, koltuk altı fotoğrafıyla isyan ettirdi!

Merve Sanay, koltuk altı fotoğrafıyla isyan ettirdi!

10 gün önce

Sosyal medya fenomeni ve DJ Merve Sanay, Instagram hesabından yayınladığı koltuk altı fotoğrafıyla takipçilerini ikiye böldü. Sanay'ın bazı takipçileri fotoğrafı beğenirken bazı takipçileri ise mide bulandırıcı buldu.

Sosyal medya fenomeni Merve Sanay, Instagram hesabımdan koltuk altı fotoğrafını yayımladı. Sanay'ın koltuk altının traşsız olması bazı takipçilerinin midesini bulandırdı.

"YENİ BİR AKIM BAŞLATIYORUM"

Merve Sanay 1,3 Milyon kişi tarafından takip edilen sosyal medya hesabından yayınladığı koltuk altı fotoğrafına, "Eveeet Türkiye'de yeni bir akım başlatıyorum... Sadece erkeklerin mi koltuk altı kılı olabilir? Kimse bizi kalıba sokamaz. Farkındalık yaratıyoruz! Hadi bakalım feministleri görelim." notunu ekledi.

"TEPKİNİ ABSÜRT ŞEKİLDE BELLİ ETMEYE GEREK YOKTU"

Sanay takipçileri de fotoğrafa sessiz kalmadı. Sanay bir takipçisi fotoğrafa, "Tepkini böyle absürt bir şekilde belli etmeye gerek yoktu midem bulandı." ifadelerini kullandı. Başka bir takipçisi ise, "Her halince çok güzelsin. Desteğe devam." ifadelerini kullandı.

Merve Sanay, koltuk altı fotoğrafıyla isyan ettirdi!
Haber Yayın Tarihi: 11.09.2019 08:08 

YORUMLAR (18)
  • aysgl: Bi git ya. Sen kendini akıllı mi zannediyorsun. Onca paraları döküp epilasyon yaptırmadın mi sanki. Yoksa giyindigin bi gün yok epilasyon olmasa nasıl çıplak dolaşacaksın. Fotoğrafla oynamış photoshop la güya kıl gibi göstermiş gündem olmak için. Ortam malligindan , konu mankenliginden öte değilsin. Ama gel gör ki benim kocam gibi nefsi son derece körelmiş bi insan bayılıyor sen ve senin gibilere malesef.Beni haksiz olarak olabildiğine küçümseerken Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
  • ameliyat olan kız : sen neye yarıyosun acaba yok kadın dediğin temiz olurmuş da bilmem neymiş de laflara bak erkekler haladaha bu devirde kendini bişey zannedşyor allah ıslah etsin 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Gurbetçilerin emeklilik şartları değişti!
Dünyanın ilk vajina müzesi Londra'da açılıyor Erdoğan'dan tiryakilere kötü haber! Sigara yasağı genişliyor