Son Dakika Haberleri: Metin Külünk Dostluk Grubu'ndan Ercişli 550 Öğrenciye Kışlık Kıyafet Yardımı

Metin Külünk Dostluk Grubu'ndan Ercişli 550 Öğrenciye Kışlık Kıyafet Yardımı

12 ay önce

Metin Külünk Dostluk Grubu'ndan Ercişli 550 öğrenciye kışlık kıyafet yardımıVAN - Metin Külünk Dostluk Grubu'ndan Van'ın Erciş ilçesindeki 550 öğrenciye kışlık giyecek yardımı yapıldı.

Metin Külünk Dostluk Grubu'ndan Ercişli 550 Öğrenciye Kışlık Kıyafet Yardımı, System.String[]

Metin Külünk Dostluk Grubu'ndan Ercişli 550 öğrenciye kışlık kıyafet yardımı


VAN - Metin Külünk Dostluk Grubu'ndan Van'ın Erciş ilçesindeki 550 öğrenciye kışlık giyecek yardımı yapıldı.

Erciş Cumhuriyet Savcısı Mücahid Tanılır'ın girişimleri sonucu AK Parti eski İstanbul Milletvekili Metin Külünk Dostluk Grubu'nca ilçede ilk ve ortaokul öğrencinin kışlık ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kıyafet yardımı gönderdi. Kıyafetler ilçede bulunan 27 okuldaki 550 öğrenciye dağıtıldı. Kıyafet dağıtım töreninde katılan Metin Külünk Dostluk Grubu Başkanı Mahmut Yılmaz yaptığı açıklamada, "Külünk bu hediyeleri çocuklarımız üşümesin, onlar üşürse bizler donarız, diyerek gönderdi" dedi.

Erciş İlçe Milli Eğitim Müdürü Erol Şimşek ise gönderilen hediyelerden ötürü mutluluk duyduklarını belirterek,"550 öğrencimize kışlık giyecek yardımı gönderen, vesile olan emeği geçen herkese kurumum ve öğrencilerim adına teşekkürlerimi iletiyorum" ifadelerinde bulundu.

Konuşmaların ardından bot, kaban, çorap, kazak ve kışlık kıyafetlerden oluşan kıyafetler öğrencilere katılımcılar tarafından verilirken, Erciş İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Murat Acar ve personeli ise öğrencilerin 'Yerli Malı Haftası' etkinliklerine iştirak ettiler.

Ebubekir Çiftci, Yahya Kemal Beyatlı ile Tenzile Ana ilk ve ortaokulunda gerçekleşen kıyafet dağıtım törenine Erciş Cumhuriyet Savcısı Mücahid Tanılır, Erciş İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Murat Acar, Erciş İlçe Milli Eğitim Müdürü Erol Şimşek, Metin Külünk Dostluk Grubu Başkanı Mahmut Yılmaz, grubun yönetimi kurulu üyesi Mesut Orak ile okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Metin Külünk Dostluk Grubu'ndan Ercişli 550 Öğrenciye Kışlık Kıyafet Yardımı

Haber Yayın Tarihi: 15.12.2018 12:30 Kaynak: İHAAlışveriş kartlarında biriken puanlar 31 Aralık'ta silinecek
Elon Musk, yeni oyuncağı Cybertruck ile sokaklarda görüntülendi Genç polis, "Vuramazsın, sıkamazsın" diyen eşi tarafından öldürüldü