Metruk binada yaralı bulunan 8 yaşındaki Muhammed öldü! Dayısı ve bir köylüsü gözaltına alındı - Son Dakika

Metruk binada yaralı bulunan 8 yaşındaki Muhammed öldü! Dayısı ve bir köylüsü gözaltına alındı

30 gün önce

Diyarbakır'da, kaybolduktan sonra metruk bir binada ağır yaralı halde bulunan 8 yaşındaki Muhammed, kaldırıldığı hastanede doktorların çabalarına rağmen kurtarılamadı. Küçük çocuğun yüzünde ve pek çok yerinde kesikler tespit edilirken, olayla ilgili dayısı ve bir köylüsü gözaltına alındı.

Metruk binada yaralı bulunan 8 yaşındaki Muhammed öldü! Dayısı ve bir köylüsü gözaltına alındı, System.String[]

Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde, kaybolduktan sonra metruk bir evde ağır yaralı halde bulunan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Muhammed Veli Dümez'in (8), ölümüyle ilgili dayısı ve bir köylüsü gözaltına alındı.

AĞIR YARALI HALDE BULUNDU

Olay, dün akşam saatlerinde Çınar ilçesine bağlı kırsal Başalan Mahallesi'nde meydana geldi. Dümez Ailesi, çocukları Muhammed Veli'nin kaybolduğunu fark edince arama çalışmalarına başladı. Mahalle halkının da katılımıyla yapılan aramada Muhammed Veli, metruk bir evde ağır yaralı halde bulundu. Yakınları tarafından Bismil Devlet Hastanesi'ne götürülen Muhammed Veli, tedaviye alındı. Ancak doktorların çabalarına rağmen kurtarılamadı.

YÜZÜNDE VE VÜCUDUNDA KESİKLER VAR

Olayla ilgili çok yönlü araştırma başlatılırken, küçük çocuğun yüzü ile vücudunun pek çok yerinde bıçakla yapıldığı tespit edilen kesikler bulunduğu öğrenildi.

DAYISI VE KÖYLÜSÜ GÖZALTINA ALINDI

Diyarbakır Jandarma Olay Yeri İnceleme ekipleri ve Çınar İlçe Jandarma ekipleri tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, küçük çocuğun adı açıklanmayan dayısı ile bir köylüsü gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler, jandarma karakoluna götürüldü.

Haber Yayın Tarihi: 22.01.2020 06:23 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Son Dakika

90'ların dahi çocuğu Selimcan, Atakan Kayalar'la ilgili haberlere sitem etti
Çin'deki koronavirüs salgını nedeniyle araba satışları yüzde 92 düştü A Spor spikeri Setenay Cankat'ın görevine son verildi