MHP Genel Başkanı Bahçeli, "BJK" plakalı aracını hediye etti - Son Dakika

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "BJK" plakalı aracını hediye etti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "BJK" plakalı otomobilini son yerel seçimde Cumhur İttifakı'nın İstanbul Beşiktaş Belediye Başkan Adayı olan avukat Serkan Toper'e hediye etti.

MHP'den alınan bilgiye göre, Bahçeli, 06 BJK 80 plakalı otomobilini son yerel seçimde Cumhur İttifakı'nın İstanbul Beşiktaş Belediye Başkan Adayı olan Toper'e hediye etti.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, 'BJK' plakalı aracını hediye etti

TOPER SOSYAL MEDYADAN MESAJ YAYINLADI

Toper, sosyal medya hesabından, "Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, bizim siyasi ve fikri pusulamız, ailenin büyüğü, kıymetli liderimiz. Antika araç koleksiyonundan BJK plakalı aracı şahsıma hediye ederek büyük bir gurur yaşatıp onurlandırdılar. Daima bir adım gerinde ve emrindeyiz. Yüce Allah, uzun ömürler versin liderim." mesajını paylaştı.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, 'BJK' plakalı aracını hediye etti

Mesajda, Toper'in Bahçeli ve otomobille çekilmiş fotoğrafları da yer aldı.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, BJK plakalı aracını hediye etti

Haber Yayın Tarihi: 13.08.2020 13:19 - Kaynak: AA

Son Dakika Politika MHP Genel Başkanı Bahçeli, 'BJK' plakalı aracını hediye etti - Son Dakika


Son Dakika

Gasptan tutuklanan 6.5 aylık hamile kadın adliyeden çıkarken yüzünü kapattı Alkolü fazla kaçıran koca, eşini sokak ortasında böyle vurdu Atmaca füzesinde seri üretime geçilmesi için son bir test kaldı Eminönü'nde yağmurdan korunmak isteyenler alt geçide sığındı Botoks yaptıkları Kübra Boyraz'ın ölümüne neden olan kişilerin, yasa dışı kürtaj işlemi de yaptığı iddia edildi Sokak ortasında dilenen eski NBA oyuncusu Delonte West'in tedavisini Mark Cuban üstlendi Yolcu minibüsünde çılgına çevirecek görüntüler: Maskesini çıkarıp alkol kullandı Uzmanlardan temassız kart dolandırıcılığı konusunda vatandaşa çok önemli uyarı