Midyat Kaymakamlığınca muhtarlara yönelik toplantı - Son Dakika

Midyat Kaymakamlığınca muhtarlara yönelik toplantı

09.11.2019 14:20
Midyat Kaymakamlığınca muhtarlara yönelik toplantı, System.String[]

Mardin'in Midyat ilçesinde Kaymakamlıkça muhtarlara yönelik toplantı yapıldı.

Mardin'in Midyat ilçesinde Kaymakamlıkça muhtarlara yönelik toplantı yapıldı.

Bağlar Mahallesindeki Kocatepe Ortaokulu konferans salonunda düzenlenen toplantıya, Midyat Kaymakamı Tekin Dündar, Belediye Başkan Vekili Metin Kutlu, İlçe Emniyet Müdürü Bolkar Bostancı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kalender Savaş Ünal, Kaymakamlık Yazı işleri Müdürü İsa Kurnaz ile kamu kurumlarının temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

Midyat Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Çelik, bugüne kadar gerçekleştirilen, devam eden ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili sunum yaptı.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MARSU) Midyat Şube Müdürü Hacı Bilgiç ve Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Midyat İlçe Yöneticisi Rojin Temiz de çalışmalarla ilgili bilgilendirmede bulundu.

Muhtarlar da mahallelerde yaşanan sorunları dile getirerek, görüş ve önerilerini sundu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Midyat Kaymakamlığınca muhtarlara yönelik toplantı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama