Midyat'ta alt ve üst yapı çalışmaları - Son Dakika

Midyat'ta alt ve üst yapı çalışmaları

13.12.2019 10:54
Midyat'ta alt ve üst yapı çalışmaları, System.String[]

Mardin Büyükşehir Belediyesi ve Midyat Belediyesi ekiplerince, Akçakaya Mahallesinde yürütülen alt ve üst yapı çalışmaları hızla sürüyor.

Mardin Büyükşehir Belediyesi ve Midyat Belediyesi ekiplerince, Akçakaya Mahallesinde yürütülen alt ve üst yapı çalışmaları hızla sürüyor.

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Akçakaya Mahallesinde devam eden çalışmalarla ilgili incelemelerde bulundu.

Şahin, Mardin Büyükşehir Belediyesi ile Midyat Belediyesi ekipleri tarafından uzun yıllardır alt yapı ve üst yapı hizmeti görmeyen Akçakaya Mahallesinde başlatılan çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyledi.

Şahin, şöyle konuştu:

"Midyat'ın hak ettiği hizmetleri yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Uzun yıllardır hiç hizmet görmeyen Akçakaya Mahallesinde çalışmalara hızlı başladık. Burada çalışmalarımızı en yakın zamanda tamamlamayı hedefliyoruz. Bölgede bugüne kadar 2 bin 700 metre kanalizasyon borusu döşendi. Şimdi Midyat halkı ile daha güzel yarınlara temel atmak için alt yapı çalışmalarımıza hız veriyoruz."

Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Midyat'ta alt ve üst yapı çalışmaları - Son Dakika


Son Dakika

Leicester City, Feyenoord'lu Orkun Kökçü'yü transfer etmek istiyor Fenerbahçeli Diego Perotti, 4 ay forma giyemeyecek Destekleri memnuniyetle karşılayan yeme-içme sektöründe gözler işletmelerin açılmasında Ustanın çırağını dövdüğü triger kayışı, 'silah' sayıldı! İndirimle 2 yıl hapis verildi Polis memuru ve öğretmen eşinin ölümünde korkunç detay! Çatıdan düşen buz kombinin bacasını çıkarmış MAK araştırmadan yılın ilk anketi! MHP ve HDP baraj altı kaldı, İYİ Parti'deki yükseliş dikkat çekti Kuyumculardan altına yatırım yapanları heyecanlandıracak tahmin: Bu yıl rekor kıracak Evdeki eşyaların yer değiştirdiğini fark eden kadın, çatısında yaşayan bir adam buldu