Son Dakika Haberleri: MSB görüntüleri paylaştı! İşte terör örgütünün yakıp yıktığı hastane

MSB görüntüleri paylaştı! İşte terör örgütünün yakıp yıktığı hastane

25 gün önce

Milli Savunma Bakanlığı, Tel Abyad Hastanesi'ndeki cihazların terör örgütü PKK/YPG tarafından yakılarak kullanılamaz hale getirildiği, bir kısım malzemenin de teröristler tarafından kaçırıldığının belirlendiğini duyurdu.

YPG/ PKK'lı teröristlerin Tel Abyad şehrinde verdikleri zarara her geçen gün yeni bir tanesi ekleniyor. Milli Savunma Bakanlığı sosyal medya hesabı Twitter'dan paylaştığı görüntüler YPG/PKK'lı teröristlerin hedef aldıkları hastane görülüyor.

YAKIP YIKMIŞLAR

Tel Abyad Hastanesi'nin hızlı şekilde hizmete sokulması için yapılan incelemede; hastanedeki cihazların terör örgütü PKK/YPG tarafından yakılarak kullanılamaz hale getirildiği, bir kısım malzemenin de teröristler tarafından kaçırıldığı tespit edildi.

Bakanlığın Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Tel Abyad Hastanesi'nin hızlı şekilde hizmete sokulması için yapılan incelemede; hastanedeki cihazların terör örgütü PKK/YPG tarafından yakılarak kullanılamaz hale getirildiği, bir kısım malzemenin de teröristler tarafından kaçırıldığı tespit edildi" denildi.

MSB görüntüleri paylaştı! İşte terör örgütünün yakıp yıktığı hastane
Haber Yayın Tarihi: 19.10.2019 07:42 Bornozlu haliyle video çeken Şeyma Subaşı, frikik vermekten zor kurtuldu
Tamer Karadağlı ile görüntülenen Burcu Esmersoy sessizliğini bozdu A Milli Takım İzlanda'da saatlerce beklerken, İzlanda Milli Takımı beklemeden İstanbul Havalimanı'ndan geçti