MSB: Provokatörlerin kışkırtmalarına rağmen Türk-Rus ortak kara devriyesi devam ediyor - Son Dakika

MSB: Provokatörlerin kışkırtmalarına rağmen Türk-Rus ortak kara devriyesi devam ediyor

12.11.2019 16:33

Milli Savunma Bakanlığı, Fırat'ın doğusunda Ayn el Arap bölgesinde Türk-Rus beşinci kara devriyesinin, provokatörlerin kışkırtmalarına rağmen devam ettiğini açıkladı.

Milli Savunma Bakanlığı, Fırat'ın doğusunda Ayn el Arap bölgesinde Türk-Rus beşinci kara devriyesinin, provokatörlerin kışkırtmalarına rağmen devam ettiğini bildirdi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Fırat'ın doğusunda Ayn el Arap bölgesinde icra edilen Türk-Rus beşinci kara devriyesi; provokatörlerin kışkırtmalarına rağmen personelimizin ve halkın güvenliğine ilişkin gerekli dikkat ve hassasiyet gösterilerek devam ediyor." ifadeleri kullanıldı.

TERÖR ÖRGÜTÜ YANDAŞLARI, TÜRK ASKERİNE SALDIRMIŞTI

Fırat'ın doğusunda yer alan Derbesiye bölgesindeki ortak devriye sırasında terör örgütü yandaşları, geçiş yapan askerlerimize saldırmıştı. Saldırı anı kameralar tarafından anbean görüntülenmişti.

MSB: Provokatörlerin kışkırtmalarına rağmen Türk-Rus ortak kara devriyesi devam ediyor
Terör örgütü yandaşları, devriye sırasında Türk askerine saldırdı

Son Dakika Güncel MSB: Provokatörlerin kışkırtmalarına rağmen Türk-Rus ortak kara devriyesi devam ediyor - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mesut Yılmaz'ın vefatıyla ilgili ilk açıklama: Milletimizin başı sağ olsun 29 Ekim kutlamasında utandıran görüntüler: Protokole deri koltuklar, gazilere plastik sandalye Mesut Yılmaz için taziye mesajı yayınlayan Tansu Çiller, en büyük üzüntüsünü anlattı Hayatını kaybeden Dilay Kemer için spor ve medya dünyasından birçok isim başsağlığı mesajı paylaştı Mesut Yılmaz'ın hayatındaki en acı olay! Oğlunun ölümünden sonra bir daha toparlanamadı Başarılı oyuncu Ayşecan Tatari, anne oldu Sakarya için korkutan uyarı: "Şu ana kadarki en yüksek seviyedeyiz" Sokakta karşılaştığı eski eşi konuşmak istemeyince, not bırakıp camide kendini astı