Son Dakika Haberleri: Müge Anlı'da Akıllara Durgunluk Veren Olay! 4 Yıl Baktığı Çocuk Başkasının Çıktı

Müge Anlı'da Akıllara Durgunluk Veren Olay! 4 Yıl Baktığı Çocuk Başkasının Çıktı

4 gün önce

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Faruk adında bir şahıs, 4 yaşındaki çocuğun kendisinden olduğunu düşünerek DNA testi istedi. DNA testinin olumsuz sonuçlanmasının ardından Faruk, canlı yayında çocuğun annesi Birgül'e saldırdı.

Müge Anlı'da yine akıllara durgunluk veren bir olay gün yüzüne çıktı. 4 yaşındaki oğlunu göremediği için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Birgül, canlı yayında saldırıya uğradı.

Birgül, bir kişiden çocuk yaptıktan sonra Faruk ile tanışarak onun evine yerleşti. Burda hamilelik sürecini geçiren Birgül, Görkem adında bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Daha sonra Faruk'tan da ayrılan Birgül, Faruk'un çocuğunu kendine göstermediği gerekçesiyle programa başvuruda bulundu.

FARUK, ÇOCUĞUN KENDİNDEN OLDUĞUNA İNANIYORDU

Faruk, Birgül'ün kendisinden ayrılmasının ardından Görkem'in kendi çocuğu olduğu düşüncesiyle bakmaya başladı. Toplamda Görkem'e 4 yıl bakan Faruk, canlı yayında yapılan DNA sonucuyla hayatının şokunu yaşadı.

FARUK CANLI YAYINDA BİRGÜL'E SALDIRDI

Müge Anlı canlı yayında yaptığı açıklamada, yapılan 19 ayrı test sonucunda Görkem'in babasının Faruk olamayacağını duyurdu. bu sözlerin üzerine Faruk canlı yayında Birgül'e saldırıda bulundu. Programda saldırının ardından apar topar reklama gidildi.

Birgül Memiş

"BEN ÇOCUĞUMA SONUNA KADAR BAKACAĞIM"

Birgül, Faruk'un saldırısının ardından konuştu. Birgül, "Çocuk benim çocuğum, sonuna kadar bakacağım" dedi.

"FARUK'UN YAPTIĞI DOĞRU DEĞİL"

Müge Anlı Birgül'ün Faruk'a çocuğun kendisinden olmadığını fakat bu durumun köy yerinde yanlış karşılanacağını düşündüğü gerekçesiyle böyle bir saldırıda bulunduğunu söyledi. Anlı, "Faruk biraz bunu bence arbalarına bir tepki olarak verdiğini düşünüyorum. Faruk'un da aklında soru işaretleri var. Sakinleşsin konuşacağız" dedi.

Hikayesiyle Türkiye'yi Sarsan Birgül'ün Annesi Canlı Yayında Kızının Uğradığı Tecavüzü Anlattı

Çocuğuna Kavuşmak İçin Müge Anlı'ya Katılan Annenin, Akrabası Tarafından Tecavüze Uğradığı Ortaya Çıktı

Müge Anlı İle Tatlı Sert Programında Akıl Almaz İlişki Üçgeni!

15 Yaşında Zorla Evlendirilen Rubie: Hamile Kalmam İçin Her Gece Tecavüze Uğruyordum

Eski Sevgilisiyle Plan Yapan Kadın Nişanlısını Kaçırıp Fidye İstedi


YORUMLAR (128)
  • Senem Özboyayan: Tüüü Rezil kadın. Para yoksa bir şekilde bulunur, iş yoktur ama bulunur. Allah kimse ahlaktan namustan yoksun bırakmasın. Ahlak, namus eğer yoksa o aranıp bulunup yerine konabilen bir şey değildir. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • ebruuu: olay hep çocuklukta yaşanan travmalardan kaynaklı. sevgisiz büyüyen çocuk akrabası hatta kendi ailesi tarafında istismar edilen kişiler bu şekilde yaşamak zorunda kalıyorlar çünkü ne onları anlayacak aileleri ne savunacak kollayacak kişileri var . çocuk yaparken 50 krer düşünün zevk amaçlı çocuk yapılmaz bakın onlarca insanı etkiliyor bir tane sağlıksız büyüyen çocuk. hepsine ayrı ayrı üzüldüm tek suçlu bı kızcağızın ise anne babası ve onu ismismar edenlerdir. Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Kim Milyoner Olmak İster'de Görme Engelli Yarışmacı İçin Kronometre Durduruldu Ünlü Oyuncu Tolga Sala, Yasak Elma Dizisine Dahil Oldu

15 Temmuz'un Sembol İsmi Tijen Karaş, Bakın Şimdi Ne Yapıyor! Tuğba Ekinci'den, Altın Kelebek Ödülleri Törenine Mehmet Ali Erbil Tepkisi!