Son Dakika Haberleri: Muharrem İnce, canlı yayında Cumhurbaşkanı adaylığını açıkladı

Muharrem İnce, canlı yayında Cumhurbaşkanı adaylığını açıkladı

6 gün önce

Cumhuriyet Halk Partisi'nin 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde adayı olan Muharrem İnce, 2023 yılında gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde yeniden aday olacağını açıkladı.

Muharrem İnce, Habertürk TV'de Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Türkiye'nin Nabzı programında gazeteciler Gürkan Hacır, Deniz Zeyrek, Nagehan Alçı ve Sevilay Yılman'ın sorularını yanıtladı. İnce sorulan bir soruya cevap vererek, 2023'te yeniden Cumhurbaşkanı adayı olacağını açıkladı.

"CUMHURBAŞKANI ADAYIYIM"

Muharrem İnce canlı yayında kendisine sorulan "Yeniden aday olacak mısınız?" sorusuna cevap vererek, "2023'te Cumhurbaşkanı adayıyım. Bu böyle yarım kalacak mı?" ifadelerini kullandı.

"BUGÜN OLSA ERDOĞAN'I CEZAEVİNDE ZİYARET EDERİM"

Cumhurbaşkanlığı seçiminde Selahattin Demirtaş'ı ve diğer adayları ziyaret ettiğini de hatırlatan Muharrem İnce konuşmasında, "Yalova milletvekili sayın Şükrü Önder, 70 yaşın üzerinde adamcağız, kalp hastası. Bir tane AK Partili ziyarete gitmedi. Ben İlker Başbuğ'u, Mustafa Balbay'ı da ziyaret ettim" dedi. "Erdoğan'ı ziyaret ettiniz mi? sorusuna ise İnce, "Zor koşullar yoktu. Kebap partisiyle 4 ayı geçirdi. O zaman etkili değildim. Bugün olsa ziyaret ederdim. O günlerde ziyaret edecek konumda değildim" açıklamasında bulundu.

Muharrem İnce, canlı yayında Cumhurbaşkanı adaylığını açıkladı
"Ekrem İmamoğlu siyasi rakibiniz mi?" sorusuna Muharrem İnce'den yanıt: Arkadaşım benim, siyasi akrabam benim

Haber Yayın Tarihi: 11.09.2019 10:36 Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la yaptığı görüşmenin detaylarını anlattı
Ekrem İmamoğlu'ndan Muharrem İnce yorumu: Benim Cumhurbaşkanı adayım Rektör atamaları Resmi Gazete'de yayımlandı Aile boyu hırsızlık! Kızı ve damadı oyaladı, anne yüzüğü çaldı