Son Dakika Haberleri: Murat Karabova'dan Deniz Seki Açıklaması: Son Pişmanlık Fayda Etmez

Murat Karabova'dan Deniz Seki Açıklaması: Son Pişmanlık Fayda Etmez

2 yıl önce

Nisan ayında Deniz Seki ile adı anılan işadamı Murat Karabova Seki ile başlamadan biten ilişkileri hakkında "Ben o eli tutmuş olsaydım, zaten bırakmazdım" dedi.

Murat Karabova'dan Deniz Seki Açıklaması: Son Pişmanlık Fayda Etmez, System.String[]

Şarkıcı Deniz Seki'nin, nişanlısı Faruk Salman'dan ayrıldıktan sonra Seren Serengil'in nişanına işadamı Murat Karabova ile katılması, aşk yaşadığı iddialarını gündeme getirmişti. Ancak kısa süre sonra Çeşme'de işletmeci Tayfun Topal ile el ele görüntülendi.

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Sürpriz aşkın ardından işadamı Murat Karabova ilk kez 'Duymayan Kalmasın' programına konuştu. Karabova; "Son pişmanlıklar fayda etmez" dedi.

"DENİZ HANIM'LA GÜZEL VAKİT GEÇİRDİK"

Karabova, kısa süreli birlikteliği için şunları söyledi: "Deniz Hanım'la güzel vakit geçirdik, dertleştik, konuştuk. Son dönemde sanatçı olduğu için birkaç yakın arkadaşı, fikir üretmeye başladı bizim için. Bizim görüşmemize karışılmaya başlandı. Yakınları da 'güzel yakıştınız. El ele çıkın' gibi söylemlerde bulundu. Ben de bunun şu anda olamayacağını. Deniz'e de bu tür ilişkide ben kimseyi dinlemeyeceğimi gerçeklerle yaşayacağımı ve gerçeklerle yaşatacağımı anlattım." dedi.

"BİRBİRİMİZE MÜSAADE ETTİK"

Seki ile olan birlikteliğine 3. şahısların karışmasını istemeyen işadamı, İnsanların karışması beni biraz endişelendirdi. Ben bu konularda titiz bir adamım. Çünkü elini tuttuğum kadının sonuna kadar arkasında olmam gerekiyor.

Bu durum beni huzursuz etmeye başlayınca, '1 hafta 10 gün birbirimize müsaade edelim. Nerede olacağımızı, ne şekilde olacağımızı görelim.' Dedik. Sonra Deniz beni Çeşme'ye çağırdı. Ben gitmedim, işlerim vardı. Çeşme'de bir takım şeyler gördük, bir takım şeyler ortada. Ben şunu bilirim.Güzel bakmıştır, güzel sevmiştir. Duyguları olan bir kadın. Ben belki bir adım geride durup etüt yapmadık istedim.Olanlar benim biraz son dönemde ilgisizliğimdir." diyerek devam etti.

"SON PİŞMANLIK FAYDA ETMEZ"

"Ben o eli tutmuş olsaydım, zaten bırakmazdım. Ama benim bu eli tutabilmem için zamana ihtiyacım vardı. Hızlandırılmış durumları sevmiyorum. Ama o bu sürece sabır gösteremedi. Bir tane gerçek var. Onu da o biliyor. Bu yaşananlardan sonra son pişmanlık fayda etmez. Herkes gerçekten iyi olsun, ben çok istiyorum."

VİDEOLARI SİLMEDİ

Diğer yandan Karabova, Seki'yi dinlemeye gittiği çektiği videoları Instagram hesabından kaldırmadı.

Haber Yayın Tarihi: 17.05.2018 04:03 

YORUMLAR


Adana'da süt sağma makinesiyle sahte rakı üretimi: 2 kişi gözaltına alındı
Kulisleri sallayan iddia: Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme bırakabilir Eski karısının sevgilisini pompalı tüfekle vurdu, "Selam söyle" deyip kaçtı