Müslüman Dövüşçü Khabib: Liverpoollu Salah'a Hayranım - Son Dakika

Müslüman Dövüşçü Khabib: Liverpoollu Salah'a Hayranım

2 yıl önce

Conor McGregor'u yenerek tüm dünyanın dikkatini çeken Müslüman dövüşçü Khabib Nurmagomedov, Liverpool'da forma giyen Mohamed Salah'ı övdü: Ona hayranım.

Müslüman Dövüşçü Khabib: Liverpoollu Salah'a Hayranım, System.String[]

Karma dövüş sanatları hafif sıklet unvan maçında İrlandalı Conor McGregor'u yenerek şampiyonluk kemerini koruyan Dağıstanlı Khabib Nurmagomedov, en sevdiği futbolcuyu açıkladı.

Müslüman sporcu, Al Ittihad gazetesine verdiği röportajda Liverpool forması giyen Mısırlı yıldız Muhammed Salah'a övgüler yağdırarak şunları dile getirdi:

"ALLAH BİZİM YANIMIZDA, BEN BÖYLE HİSSEDİYORUM"

"Muhammed Salah ile tanışmadım ama onu yakından takip ediyorum. Çok iyi bir futbolcu. Kültürümüzü ve ahlakımızı dünyaya anlatabilmemiz için onun gibi insanlara ihtiyacımız var. Sıfırdan bugünlere geldi çünkü her zaman disiplinli ve ahlaklıydı. Allah bizim yanımızda, ben böyle hissediyorum. Yeni jenerasyonun Muhammed Salah'tan öğreneceği çok şey var. O gerçek bir idol. Ona hayranım."

Müslüman Dövüşçü Khabib: Liverpoollu Salah'a Hayranım
Haber Yayın Tarihi: 31.10.2018 07:27 

YORUMLAR


Son Dakika

Benzin istasyonunda görevlilerle şakalaşan polis, ardından kafasına sıktı
İlkokul öğrencisi, valinin makam aracındaki bayrağı öptü Çocuğunun babasını aramaya geldi, gerçeklerle Esra Erol'da programında yüzleşti

Son Dakika Haberleri