Mustafa Akbaş, Beşiktaş Yolcusu: Rakamsal Olarak Anlaştık - Son Dakika

Mustafa Akbaş, Beşiktaş Yolcusu: Rakamsal Olarak Anlaştık

02.01.2019 20:18

Beşiktaş'ın peşinde olduğu Mustafa Akbaş için resmi açıklama geldi. Tecrübeli oyuncunun menajeri Mustafa Özkan, "Beşiktaş iddiaları doğru. Görüştük, rakamsal olarak da anlaştık. Şu an bekleme aşamasındayız." dedi.

Trabzonspor ile sözleşmesini fesheden ve ismi Beşiktaş ile anılan Mustafa Akbaş için menajeri Mustafa Özkan'dan flaş açıklamalar geldi. Mustafa Akbaş'ın menajeri Mustafa Özkan Haber61'e açıklamalarda bulunarak futbolcusu için Beşiktaş'la anlaştıklarını ve beklemede olduklarını söyledi. Özkan, Beşiktaş'ın önce yıldız transferleri açıkladıktan sonra Mustafa Akbaş'a imza attırmayı hedeflediğini kaydetti.

''BEŞİKTAŞ İLE ANLAŞTIK''

Mustafa Özkan basında çıkan iddiaları doğrulayarak, ''Beşiktaş iddiaları doğru. Beşiktaş ile görüştük, rakamsal olarak da anlaştık. Ancak şöyle bir şey var; büyük takımlar önce hedef transferleri yapmak, sonra yerli oyuncuları almak istiyorlar. Bu yıllardır böyledir. Önce 1-2 öne çıkan transfer yaparlar sonra yerli oyuncu transferi yaparlar. Bir anlamda tepki çekmemek için bunu yaparlar , amaçları da bu yönde. Görüşmemizin sonrasında "Bekle" dediler bize. Şuan bekleme aşamasındayız. Daha fazla bekler miyiz onu bilemiyorum 1-2 gün içinde belli olur. Rakam olarak da daha Anadolu'da kazanacağı rakamdan daha iyisine anlaştık, bekliyoruz.'' ifadelerini kullandı.

Mustafa Akbaş, Beşiktaş Yolcusu: Rakamsal Olarak Anlaştık

Son Dakika Spor Mustafa Akbaş, Beşiktaş Yolcusu: Rakamsal Olarak Anlaştık - Son Dakika Spor

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi İstanbul'daki vaka sayıları ne durumda? İşte en çok artış olan 8 ilçe İki kamyonun kafa kafaya çarpıştığı kazada, yol kan gölüne döndü: 3 ölü, 1 yaralı Eğlence mekanlarına getirilen gece yarısı yasağı erken saate çekiliyor Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan skandal karikatürle ilgili Türkiye'den Fransa'ya nota Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum