Mustafa Cengiz'in açıklamaları sonrası taraftarlar yönetimi istifaya davet etti - Son Dakika

Mustafa Cengiz'in açıklamaları sonrası taraftarlar yönetimi istifaya davet etti

23 gün önce

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in, "Sayın teknik direktörün 'fikir ayrılığı yaşıyoruz' sözü bizi çok yaraladı. Fikir ayrılığındaysak ayrı ayrı yollara gitmemiz gerekir." sözleri sonrası sarı-kırmızılı taraftarlar Twitter'dan yönetimi istifaya davet etti.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Abdurraahim Albayrak ve Yusuf Günay ile birlikte Türk Telekom Stadı'nda basın toplantısı düzenledi. Cengiz'in "Biz felsefe kulübü değiliz. Başkanı var, teknik direktörü var. Karar yönetenler tarafından alınır, onun tarafından da yürütülür. Sayın teknik direktörün 'fikir ayrılığı yaşıyoruz' sözü bizi çok yaraladı. Fikir ayrılığında isek ayrı ayrı yollara gitmemiz gerekir. Galatasaray teknik direktörü olsam bunları demem, hicap duyarım. Ben hocamın bu konuşmaları yapacağına ihtimal vermedim." sözleri gündeme bomba gibi düştü.

"SONUNA KADAR SENİNLEYİZ"

Galatasaraylı taraftarlar da Twitter'dan Mustafa Cengiz ve yönetimi istifaya davet etti. Kısa süre içinde yönetim istifa hashtagi trend topic oldu.

Mustafa Cengiz'in açıklamaları sonrası taraftarlar yönetimi istifaya davet etti
Haber Yayın Tarihi: 24.01.2020 06:14 

YORUMLAR


Son Dakika

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov: İdlib'de Esed'in zaferi kaçınılmaz
Pastane çalışanı, 10 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismardan tutuklandı SGK; emeklilere, memurlara ve işçilere toplu para iadesi yapacak